Співачка, яка переїхала в Росію, виступила на зйомках для телеканалу Інтер


Останнім часом Повалій проживає і виступає на російській естраді. На своїй сторінці в Instagram вона опублікувала відео з дивними танцями. Користувачі мережі розкритикували співачку.

У білій мереживній сукні вона виконувала незвичайні танцювальні рухи. Цей момент зняли за лаштунками на сцені телеканалу Інтер.

На думку користувачів соцмереж, Повалій була під дією алкоголю або інших речовин. Безглузді рухи стали приводом для бурхливого обговорення в мережі. Відчужений вираз обличчя і відсутність посмішки помітив навіть оператор.

Популярні новини зараз
Воду з-під крана пити не можна: українців суворо попередили щодо якості Українцям перекреслюють роки життя: частину стажу скасують без попередження - кого стосується Перевірятимуть усіх - і людей, і автомобілі: СБУ розгорнула масштабні перевірки "Зупинить жінка": екстрасенс побачила завершення війни в Україні
Показати ще

Нагадаємо, Знай повідомляв, про те, що Лорак, Лобода і Повалій завили на рідній землі.

Також Знай писав, що дивні конвульсії співочої подружки Януковича розсмішили українців.