Актор та засновник Студії "Квартал 95", сценарист і продюсер Володимир Зеленський нещодавно розповів про зустріч із колишнім президентом України Віктором Януковичем, котрого підозрюють у державній зраді.

"Я, напевно, знав Януковича більше, ніж інших президентів. Віктор Федорович намагався домовитися зі мною ...Ющенко просто ображався, і потім, вони в той період були захоплені дружбою з Тимошенко".

За словами Зеленського, одного разу "легітимний" вирішив його споїти і поговорити по душам:

Популярні новини зараз

Володимир Остапчук обрав незвичайне "прізвисько" для своєї дружини: "Англо-відьма"

Українку відокремили від чоловіків у церкві через "традицію": "Не можна, щоб жінки відволікали"

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

"Я тоді "Інтером" керував - цим, власне, була викликана вся історія. Я був топ-менеджером шести каналів на чолі з телеканалом "Інтер", генпродюсером. А я розділив інформполітику і все інше. У мене постійно були конфлікти з новинами. Вони мені говорили це не твоя справа, а я сперечався, бо це імідж. Мало того, люди отримують від вас одну інформацію, потім виходять інші продукти, але глядачі з цією інформацією далі живуть. Коротше кажучи, я розумію, що з новинами у них була налагоджена історія, чи не налагоджена - з "Кварталом", - зазначив актор.

Він додав, що Янукович пропонував йому "фінансові умови, перехід на інші канали". На питання, скільки саме грошей екс-президент пропонував, Зеленський відповів: "$ 100 мільйонів".

"Звичайно, я не погодився. Я ж не хворий на голову. І ми ж про батьків розмову починали. Якщо покласти на терези цю суму і все, що у мене є, то переважує моє життя, моя репутація, сім'я", - підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, Зеленський пригадав роботу у Росії.

Як повідомляв "Знай.ua", у Німеччині під час концерту Студії "Квартал 95" Володимир Зеленський побився із росіянином, який говорив негативні речі про Україну.

Також "Знай.ua", писав, Зеленський відверто розповів про страшну смерть колеги по "Кварталу 95".