На популярний український гурт "Антитіла" подали до суду через "тональність у піснях".  

Як зазначив фронтмен Тарас Тополя, цей позов настільки абсурдний, що музиканти будуть відстоювати свою честь і права скільки потрібно.

"Антитілам пропонували заплатити певну суму і позовна претензія була б відізвана. Але ми не пішли на це, бо для нас це принципові речі. Це щось схоже на те, що тобі забороняють використовувати певні слова у написанні текстів, або ж певні рухи у хореографічних постановках. Це якась дикість. В разі якщо ми не відстоїмо правди, може з‘явитися судовий прецедент, а об‘єктом нападок може стати кожен артист України. Бо всі музиканти так чи інакше використовують у написанні пісень певні тональності, які звучать у певному темпі", - написав він.

Популярні новини зараз

"Трамвай смерті" під Дніпром обірвав 34 життя: дорога всіяна тілами, кров і біль

Розлючені українці принесли під Раду домовину - "Спочивай з миром"

Столична клініка злетіла у повітря через потужний вибух, десятки загиблих

У Києві потонув п'ятирічний малюк, поки батьки гуляли на Дні народженні

Показати ще

Цікаво, що сталося це якраз в той період, коли "Антитіла" готувалися до прем’єри відеороботи "Вірила", на їхній творчості вирішила збагатитися "група шахраїв на чолі з Лапковським С.О".

Дивіться: "Вірила" (Антитіла)

"Сергій Лапковський висунув претензію гурту "Антитіла", що нібито вони, під час створення своїх композицій, використали його патент на корисну модель №74516 "Спосіб налаштування параметрів музичної композиції". Автори пісень гурту Тарас Тополя, Сергій Вусик та Максим Сиволап отримали повістки до суду. Ціна позову: 1 018 692, 64 грн.  Це буде перша подібна судова справа у світі, що побудована на виданому державними органами патенті не на винахід, а фактично на теорію, яка не підкріплена доказами. Створити прецедент – саме це кінцева мета Лапковського С.О., і його подільників для подальшого збагачення на музикантах України. Проти шахраїв у відповідь Антитілами порушено кримінальну справу", - зазначили представники гурту.

Як відомо, відкрите підготовче судове засідання по справі відбудеться 23 січня у Подільському районному суді міста Києва. Представником групи "Антитіла" у справі виступить відомий адвокат Ярослав Куц.

До речі, "Антитіла" давно вважаються фаворитами кандидата у президенти України Володимира Зеленського.

Саме з ними він записав саундтрек до фільму "Я, ти, він, вона", котрий встановив рекорд касових зборів в українських кінотеатрах.

Дивіться: Антитіла - Lego / Official Video

Нагадаємо, Тілля Ліндеманна застукали в обіймах нової білявки.

Як повідомляв "Знай.ua", Притулу розкритикували за жарт про Зеленського. Також "Знай.ua" писав, новий комедійний номер "Кварталу 95" із Зеленським став справжнім хітом.