Ви просили їх повернути. Вони обіцяли повернутися. Ми виконуємо ваші прохання та їхню обіцянку. Foals знову відвідають Україну з великим сольним концертом. Дата – 27 серпня. Місце – арт-завод "Платформа".

Foals не випускали нового матеріалу близько чотирьох років. Настільки щільним був тур на підтримку останньої платівки What Went Down. Після закінчення туру, "жеребці" взяли річну перерву, під час якої групу залишив басист Уолтер Джервес.

Ця подія, та й не тільки вона, підштовхнула гурт дещо змінити підхід до написання і підбору матеріалу. У підсумку, в цьому році ми отримаємо не один, а два повноцінних альбоми. Everything Not Saved Will Be Lost буде складатися з двох частин. Перша вийде вже 8 березня, а друга – наприкінці осені.

За словами фронтмена Янніса Філіппакіса, Everything Not Saved Will Be Lost буде дуже різним за настроєм. Він розповідає, що перша частина буде більш грувістою та танцювальною, що чутно в перших синглах Exits та On The Luna. Друга частина – суцільне "м'ясо" в дусі знатних бойовиків What Went Down, Inhaler та Providence.

Популярні новини зараз

Завагітніла від Дантеса? Дорофеєва вперше прокоментувала чутки про дитину

Українка поїхала на заробітки в Польщу і стала чужою для сім'ї: "Навіть діти відвернулися"

Головний герой Червоної книги України дав прикурити путінським МНСникам: довелося стріляти

Волочкова розсунула ноги перед двома чоловіками – все заради подарунка

Показати ще

Такий масштабний проект пояснюється тим, що гурту сподобалися всі пісні, які вони склали для альбому. "Ми полюбили стафф, який написали. Жодного слабкого місця, на нашу думку. У нас не було мети робити пародію на прог-рок альбоми з їхніми нескінченними треками, але ми вирішили нічого не викидати", – говорить Янніс.

Натхнення хлопці знайшли в неспокійному часі, який оточує людей. Як для жителів Британії, це перш за все Brexit. А потім вже інші політичні чвари, глобальне потепління та інші катастрофи планетарного масштабу.

"Відкрийте газети: гомофобія, расизм, вбивства невинних людей. Багато добрих людей дратуються від того, що не знають, як це все зупинити. Ми вважаємо, що ці два альбоми свого роду терапія від несправедливості".

Everything Not Saved Will Be Lost за випущеними синглам має цілющі властивості. Тому запрошуємо всіх на швидке лікування.

Старт продажів квитків 27-го лютого о 11:00

https://concert.ua/uk/event/foals

Подія в Facebook

https://www.facebook.com/events/393966651153754/