Сама скандальна українська телеведуча, колишній "ревізор" Ольга Фреймут не дуже часто ділитися з фанатами подробицями з особистого життя. Але, як би там не було, Оля все ж час від часу викладає нові фото на своїй сторінці в Instagram. Так, в цей раз Фреймут порадувала фоловерів новим фото, але найбільше уваги дісталося відвертому посту телеведучої про її життя.

Справа в тому, що 25 лютого Фреймут святкує 37 День народження. У зв'язку з цією подією телеведуча вирішила підвести деякі підсумки свого життя і залишила в мережі розповідь і спогади.

View this post on Instagram

Мені 37. Вперше за всі роки відчуваю : відлік життя оновлено; мене наче повернули у 1982 - коли так лячно народжуватися і починати вчитися. Дихати. Їсти . Тоді теж була паніка повністю і буквально віддатися в руки незнайомців . Нехай мами і тата . 25 лютого 1982 року я й уявлення не мала , як собі зарадити, коли не вмієш користуватися думками , бо не знаєш мови; коли навіть до повзання ( а тим більше до перших кроків ) потрібно дорости. Коли безпомічність у всьому , лише мамина посмішка інтуїтивно в порятунок . І зараз це саме відчуття - позаду ніби не моє життя. Ніби якась інша я його пройшла. Ніцше радив полюбити свою долю. Я свою обожнюю. Вона цікава - мов фільм . За сірі сюжети режисери не беруться. Тому я рада екстравагантності мого життя. Але. Чомусь все сьогодні починається знову. І я це бачу, як бачу вітрильник на хвилях блакитного моря. Як цукор і хлібницю на столі за сніданком, поки пишу цей не інстаграмний текст. Попереду - простір будинку, який ще не встигли омеблювати. Я ( котра з минулого ) залишила непридатні навики: знайомства , які ні до чого; мрії - до яких дійдено. А поки довіряюся великому світу - як 37 років тому зробила це немовлям .

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Популярні новини зараз

Як виявити небезпечну пальмову олію в сметані, сирі та морозиві: провокує атеросклероз і онкологію

Львівщина прощається з молодим священиком: "Хвороба виявилася сильнішою, Бог не зберіг"

Донька Ніни Матвієнко показала голого Мірзояна у ліжку, українці кепкують: "Не хропе?"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

"Мені 37. Вперше за всі роки відчуваю: відлік життя оновлено; мене наче повернули у 1982 - коли так лячно народжуватися і починати вчитися. Дихати. Їсти. Тоді теж була паніка повністю і буквально віддатися в руки незнайомців. Нехай мами і тата. 25 лютого 1982 року я й уявлення не мала, як собі зарадити, коли не вмієш користуватися думками, бо не знаєш мови; коли навіть до повзання (а тим більше до перших кроків) потрібно дорости. Коли безпомічність у всьому, лише мамина посмішка інтуїтивно в порятунок.

І зараз це саме відчуття - позаду ніби не моє життя. Ніби якась інша я його пройшла. Ніцше радив полюбити свою долю. Я свою обожнюю. Вона цікава - мов фільм. За сірі сюжети режисери не беруться. Тому я рада екстравагантності мого життя. Але. Чомусь все сьогодні починається знову. І я це бачу, як бачу вітрильник на хвилях блакитного моря. Як цукор і хлібницю на столі за сніданком, поки пишу цей не інстаграмний текст. Попереду - простір будинку, який ще не встигли омеблювати. Я (котра з минулого) залишила непридатні навики: знайомства, які ні до чого; мрії - до яких дійдено. 
А поки довіряюся великому світу - як 37 років тому зробила це немовлям", - написала Оля. Шанувальники не змусили себе чекати і почали активно обговорювати нову публікацію знаменитості.

View this post on Instagram

Чомусь захотілося вам порадити, хоча сама терпіти не можу , коли мені нав’язують . Порадити почитати. Мій список січня, те , що читала цього місяця, коли вкладала малят спати: 1. Зламана. Симона де Бовуар. Книга для тих, хто переживає розлучення . Я прочитала - і ще більше почала цінувати сім’ю . 2. Мері Вестмакотт ( Агата Крісті ). Психологічний роман «Giant’s Bread”. Книга написана англійською . Перекладу нема. Але мова лаконічна , без бароко . Ви справитеся . Роман для тих, хто ставить професію вище всього. 3. Kevin Kwan “Crazy Rich Asians”. Безтурботна проза - наче серіал , який не торкає душу. Лише настрій. Певно ви його читали . Але раптом. Теж англійською . Гарної неділі . З любов’ю

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

Нагадаємо, Оля Фреймут показала коханого чоловіка, шанувальники зворушені до сліз.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Фреймут ризикує вилетіти з "Нового каналу"

Також портал "Знай.uа" писав, що новий наряд Фреймут насмішив фанатів.