Лідер німецької групи Rammstein Тілль Ліндеманн розповів про відносини, які пов'язують його з співачкою Світланою Лободою. Виконавиця у травні 2018 року вдруге стала мамою. Але Лобода тримає в секреті, хто батько дитини. Шанувальники припускають, що тато дівчинки - німецький музикант Тілль Ліндеманн.

Журнал "Спека magazine" запитав прямо у Ліндеманна про його стосунки зі Світланою Лободою. Сівачку в грудні 2018 року бачили на його концерті в Москві, після якого вони разом поїхали в невідомому напрямку.

Лобода і Ліндеманн

А кілька місяців тому Тілль відклав зйомки нового кліпу і економ-класом терміново примчав до Москви. Він забрав з Боткінської лікарні співачку, яку раптово госпіталізували прямо з репетиції через обструкцію нирки. Тоді артистці зробили термінову операцію.

Популярні новини зараз

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Країну захлеснули масові протести, поліцію закидають камінням: десятки правоохоронців постраждали

Продюсер Юра "злив" фінал "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Натовп майбутніх блогерів бігають..."

Показати ще

Лобода і Ліндеманн

"Ви герой нашої світської хроніки, Вам приписують роман з співачкою Світланою Лободою. Розвійте вже ці чутки. Скажіть, що між вами було?" - прямо запитали у Ліндеманна.

Лобода і Ліндеманн

"Про нас дуже багато пишуть і говорять, але це таємниця двох людей, і я, як джентльмен, ні в якому разі не можу тут нічого коментувати, тому від мене ви нічого не почуєте", - ухилився від відповіді артист.

Лобода і Ліндеманн

Раніше в інтерв'ю, вже після народження Лободою дитини, Тілль говорив, що у нього є дві дорослі доньки, тим самим вказавши на те, що маля Тільду Світлана народила не від нього, писав Anews.

Ліндеманн каже, що з віком йому більше хочеться руху. Нудне сімейне життя не для нього.

"Просто я дуже рано став батьком, у мене дві дочки, я не зміг насолодитися своєю юністю повною мірою. Зараз мені, як тінейджеру, хочеться движухи - скакати, стрибати. Діти виросли, все владналося - будинок, собака", - зазначив він.