Популярна українська співчака Настя Каменських пригадала часи існування дуету "Потап і Настя". Допис про приємну річницю артистка розмістила на своїй Instagram-сторінці.

View this post on Instagram

Сегодня очень особенная дата: 13 лет назад родился наш дуэт «Потап и Настя». Все началось с двух людей, Леши и Насти, которые по-настоящему горели идеей дарить людям радость, а превратилось в настоящий музыкальный триумф, на котором выросло уже целое поколение. Спасибо @realpotap за все эти годы, которые мы работаем с тобой плечом к плечу, переживая вместе миллион эмоций, моментов и взлетов. Вместе мы –– 💪🏻💥 Творить с тобой –– неиссякаемый источник вдохновения и творческой энергии! Ты во всем инноватор и создал знаковые для нашего шоу-бизнеса проекты. Все к чему бы не прикоснулась твоя талантливая рука просто обречено на успех! Знаю, впереди нас ждет еще очень много головокружительных вершин! Несмотря на паузу в дуэте, мы продолжаем творить вместе музыку, которая не знает границ, становится историей и остается в сердцах миллионов людей ❤ С днем рождения нас!

A post shared by NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux) on

"Сьогодні дуже особлива дата: 13 років тому народився наш дует "Потап і Настя". Все почалося з двох осіб, Льоші і Насті, які по-справжньому горіли ідеєю дарувати людям радість, а перетворилося на справжній музичний тріумф, на якому виросло вже ціле покоління", - писала Каменських.

Популярні новини зараз

На Львівщину йде велика вода, може затопити - синоптики б'ють тривогу,

Нареченого налякав дивний ритуал першої шлюбної ночі, прийнятий у сім'ї нареченої – "Відрізається частина..."

Після фіналу "Холостяка" переможниця Даша роздяглася до трусів, але все одно залишилася сама

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Показати ще

Співачка подякувала колезі за роки плідної співпраці пліч-о-пліч, за невичерпне джерело натхнення і творчої енергії.

"Дякую @realpotap за всі ці роки, що ми працюємо з тобою пліч-о-пліч, переживаючи разом мільйон емоцій, моментів і злетів. Разом ми – сила, творити з тобою – невичерпне джерело натхнення і творчої енергії! Ти у всьому інноватор і створив знакові для нашого шоу-бізнесу проекти. Все до чого б не доторкнулася твоя талановита рука просто приречене на успіх", - додала співачка. 

Українська співачка зазначила, що попереду їх чекає ще дуже багато запаморочливих вершин!

"Зважаючи на паузу в дуеті, ми продовжуємо творити разом музику, яка не знає кордонів, стає історією і залишається в серцях мільйонів людей", - завершила вона.

На пост Насті Потап відповів коментарем: "Дякую Сонечко".

В коментарях шанувальники висловили жаль і смуток, що дует більше не існує, проте не залишають надії, що ще почують нові пісні "Потапа і Насті" і подякували талановитим співакам: "Ви разом - нереальний тандем. Дякую вам за чудові треки", "Спасибі, дорогі, це один з кращих музичних проектів і багато крутих пісень".

Нагадаємо, Потап і Настя Каменських шокували найголовнішим зізнанням: разом вже 13 років.