Відома українська співачка Світлана Лобода, яка живе і активно будує кар'єру в Росії, вирішила поділитися з шанувальниками найпотаємнішим. Артистка показала на своїй сторінці в соцмережі Instagram нове фото, яке здивувало її шанувальників. Вся річ у тому, що Лобода знову втекла з Росії, і тепер вигулює коротенькі сукні в Парижі.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

На фотографії, яку в цей раз опублікувала Лобода, вона позує в коротенькому блискучому платті чорного кольору з візерунком у вигляді драконів, які ніби обвивають груди і шию зірки. У підписі до фотографії Лобода повідомила, що відправилася на Тиждень моди в Парижі. Шанувальники не залишили без уваги таку публікацію і почали активно її обговорювати.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили надбавки: хто отримає від 735 до 1200 грн ТЦК зупинили на блокпості: важливі поради, як уникнути неприємностей Платите щодня — і не помічаєте: які приховані комісії банків "з'їдають" найбільше грошей Багатоповерхівки почнуть переобладнувати: мають бути готовими
Показати ще

Нагадаємо, Лобода спокусила шанувальників коротеньким платтячком.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, Лобода показала прес, але фанати його не побачили.

Також портал "Знай.ua" писав, що "безпощадна" Лобода показала, що робить за лаштунками.