Любов Успенська на своїй сторінці в Instagram опублікувала знімок з малюком на руках і мрійливою посмішкою на обличчі.

Вона звернулася до шанувальників, щоб вони не поспішали їй приписувати виховання внуків, так як співачка бажає ще народжувати дітей.

Знаменитість привела в приклад Аллу Пугачову з Максимом Галкіним, Філіпа Кіркорова і актора Еммануїла Віторгана, які завели дітей в досить пізньому віці і не бояться осуду з боку суспільства.

View this post on Instagram

Дорогие комментаторы, в частности те, кто пишет о том, что мне пора с внуками нянчится, хочу сказать вам одно: вы не спешите с внуками, я может ещё детей хочу рожать! А что? Киркоров родил, Пугачева с Галкиным родили, Виторган туда же , а я самая рыжая?😉😂 #успенская #любовь #child #stars #news

Популярні новини зараз

Курс валют на 2 серпня: гривня "гепнула" по долару, аж дим іде

У Львові переляканий малюк три дні провів на дереві - плакав і кликав на допомогу

У Львові під ногами парочки розверзлася безодня - впали з триметрової висоти, не встигнувши і пискнути

Страшна ДТП під Львовом забрала життя дівчинки і ледь не вбила її сестру – крихітку в комі відправили до Києва

Показати ще

A post shared by Любовь Успенская (@uspenskayalubov_official) on

"Дорогі коментатори, зокрема ті, хто пише про те, що мені пора з онуками няньчиться, хочу сказати вам одне: ви, не поспішайте з онуками, я хочу ще дітей народжувати! А що? Кіркоров породив, Пугачова з Галкіним народили, Віторган туди ж, а я найрудіша", - пише Успенська. 

Варто відзначити, що у Любові Успенської є доросла дочка, яку вона народила досить пізно — в 35 років. Був у артистки і спустошуючий досвід — близнюки, які народилися в першому її шлюбі, загинули.

Також Знай.uа писав про те, що  Любов Успенська опублікувала у своєму мікроблозі вкрай дивне фото.

Як повідомляв раніше Знай.uа,  дочка відомої російської співачки Любові Успенської Тетяна Плаксіна показала, як проходить реабілітацію після падения з мотоцикла.

Нагадаємо,  Потап написав пісню "Ти не забув" і домовився з корифеєм шансону Любов'ю Успенської.