Відома українська співачка Аліна Гросу, яка довгий час жила і працювала в Росії, любить привертати до себе увагу на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила милі спільні кадри з новоспеченим чоловіком Олександром, позуючи на обкладинці популярного журналу "ТелеНеделя". Так, артистка дала відверте інтерв'ю виданню про весілля і стосунки, а ще заінтригувала новим концертом у Чернівцях.

"Вже у продажу!🤗😊😘#ТелеНеделя 🇺🇦
Ексклюзивне інтерв'ю про нашу любов, сім'ю, проблеми у стосунках і як ми самі довели собі, що справжнє кохання живе не три роки🙌🏼 у нього немає строку і немає меж❤️ спасибі, ТелеНеделя, за інтерес до нашої парі 😊😊😊
P. s. Чернівці, а я вже їду до вас!!! Скоро зустрінемося :)", - поділилася емоціями Гросу. Фолловери залишилися в захваті: "Один на одного схожі , хороший знак😇", "Аліночка щастя вам😍ви дуже схожі як 2 половинки одного цілого.😍😍", "У ваших діток будуть чудові очі, в яких можна потонути😍😍", "Красива пара! Дітки будуть красивими!".

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
Дощі, снігопади та перші морози: синоптики дали прогноз погоди на листопад-2025 Під ударом зарплати, пенсії та стипендії: хто може втратити до 70% виплати ТЦК дали 7 днів: кого мобілізують навіть з відстрочкою чи броню Українців попередили про складну зиму: під загрозою – чотири області
Показати ще

Нагадаємо, Аліна Гросу показала свою "Таємну любов".

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Гросу вперше похвалилася нареченим.

Також портал "Знай.uа" писав, що Аліну Гросу застукали в обіймах молодого красеня.