Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайними відео. Знаменитість виставила яскраві кадри в Сторіс, відправившись в Мілан на вечірку одного з улюблених дизайнерів Philipp Plein. Так, артистка позувала в масивному чорному блейзері, облягаючих рожевих штанах з леопардовим принтом, туфлями-човниками і доповнивши образ масивними сонцезахисними окулярами.

Варто відзначити, що Брежнєва є обличчям багатьох всесвітньовідомих брендів, таких як CALZEDONIA (бікіні), H&M (одяг), Mercury (діаманти) та інших. А нещодавно Віра вперше з'явилася на обкладинці культового глянцю Vogue Russia і преставила Fashion's Night Out 2019 в Москві і Пітері.

Популярні новини зараз
Весь світ буде шокований: відомий астролог спрогнозував, чим закінчиться війна в Україні Мінімальні пенсії з 1 липня: чи збільшать виплати пенсіонерам Відстежує геолокації та збирає дані: у мережі розкрили нюанси програми "Резерв+" ТЦК висунули нову вимогу: стосується водіїв – відмова не приймається
Показати ще