У четвертому випуску містичного реаліті "Битви екстрасенсів" на СТБ учасники спробують з'ясувати причину того, з якої причини одним з героїв випробування стане ясновидиця Теодора.

Явище батьківського інстинкту давно цікавить учених. Перш ніж зробити якісь висновки про це почуття, вони провели безліч експериментів з тваринами і людьми. І, схоже, що батьківський інстинкт – ніщо інше, як дія білка пролактину на мозок вагітної жінки. Але як тоді пояснити це почуття у бездітних жінок при контакті з чужими дітьми і у чоловіків, які поодинці виховують дітей? І чому у деяких мам батьківський інстинкт проявляється? 

У першому випробуванні героями стануть п'ять осіб. Учасникам потрібно буде знайти серед них того, хто не любить дітей. Серед учасників конкурсу виявиться фіналістка 16 сезону "Битви екстрасенсів" - Теодора.

Популярні новини зараз

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб, українці обурені: "Це зневажливо!"

Зраджена Тарзаном Наташа Корольова виставила тіло напоказ: "Роздягнуся догола"

Настя Каменських лише в трусиках нарвалася на критику через свою "як у Кім": "Потап, де ремінь?"

"Не могла йому це пробачити", - Аліна Гросу розлучилася з чоловіком, перші подробиці

Показати ще

В редакцію проекту прийшов лист від вбитої горем матері – Віти. Жінка просить розібратися в обставинах смерті її 11-річного сина Сергія. Під час уроків хлопчик упав у річку і потонув.

Мати дитини вважає, що в її смерті причетна містика, хоча на перший погляд це страшна випадковість і результат недбалості адміністрації школи.

Нагадаємо, занедбане українське село турбують численні смерті.

Як повідомляв Знай. ua, за Петросяна візьмуться українські екстрасенси.

Також Знай. ua писав, що стартувала ювілейна "Битва екстрасенсів".