Королева шансону Любов Успенська похвалилася новим знімком в компанії своєї колеги Світлани Лободи, яка прийшла до неї перед концертом. Російська співачка дає концерти в рамках гастрольного туру Україною.

Любов Успенська виклала знімок на своїй сторінці в Instagram і підписала:

"Моя дівчинка, дорога @lobodaofficial, дуже рада була тебе бачити. Чудова зустріч, практично в день концерту, на нашій батьківщині. Світла прийшла до мене з неймовірним букетом, побажати удачі в майбутньому турі. Люблю" Любов Успенська

Любов Успенська, Instagram
Любов Успенська, Instagram

Російська співачка очевидно очікувала що такий зворушливий пост повинен наштовхнути їх шанувальників на ліричний лад, проте увагу фанатів привернуло дещо інше. Підписників Успенської найбільше вразив її вигляд без помітного концертного макіяжу.

Зазвичай Любов Успенська постає на сцені в образі зрілої серцеїдки, але на новому фото прихильники співачки побачили досить сумний образ жінки без виразних рис обличчя. Фанатів також збентежив нудний одяг, в якому виконавиця постала перед ними.

Любов Успенська, Instagram
Любов Успенська, Instagram

Любов Успенська, Instagram
Любов Успенська, Instagram

Любов Успенська, фото: Konstantin Sednev / Postimees Grupp
Любов Успенська, фото: Konstantin Sednev / Postimees Grupp

Любов Успенська і Світлана Лобода, Instagram
Любов Успенська і Світлана Лобода, Instagram

Нагадаємо, раніше Ляшко пустився в танок під російську музику на концерті Успенської

Як повідомляв портал "Знай.ua", Ляшко з Росітою станцювали для Успенської

Також "Знай.ua" писав, що Лобода злилася в поцілунку з Успенською

Популярні новини зараз
Виплати 50 000 грн на лікування: Кабмін затвердив допомогу Хліб здорожчає на 6% до кінця літа: що буде з цінами на м'ясо, яйця та овочі Погром на Сихові: учасники записали вибачення, один із них — військовий у відпустці Школи переходять на 12-річне навчання: старшокласники обиратимуть профіль після 9 класу
Показати ще