Стартував всеукраїнський тур автора студії "Квартал 95" Валерія Жидкова, який напередодні старту розповів про підготовані для глядачів сюрпризи.

Програма, з якою Жидков відправився в тур Україною є третьою по рахунку. Проте, як запевняє автор, суттєво відрізняється від двох попередніх:

Валерій Жидков, фото: пресслужба Квартал 95
Валерій Жидков, фото: пресслужба Квартал 95

"Ця третя програма, з якою я збираюся в тур, і яка, не повірите, відрізнятиметься від двох попередніх. По-перше, вона навіть буде називатися по-іншому – "#Гуднайтшоу". У новій програмі будуть три основні теми, яких я торкнуся. А саме – теми телебачення, як воно влаштоване, і як до нього варто ставитися глядачеві. Також я хочу поговорити з публікою про кохання, адже, як не крути, найголовнішим для людини залишається його особисте життя. І третя тема – це наші діти і пошуки відповідей на питання типу: "Що ми самі можемо зробити, щоб вони виросли краще нас?" Валерій Жидков

Нова програма Валерія Жидкова загалом розрахована на півтори години, але сам Валерій віджартовується, що разом з оплесками виступ може затягнутися й довше. Головною особливістю своїх живих виступів автор називає можливість для глядачів стати унікальними свідками народження імпровізованих жартів:

Популярні новини зараз

Кернес повертається до Харкова, названо дату

Владзьо розкрив правду про долю "Вар'яти-шоу" без Притули: "Роз'їхалися по домівках"

Перша леді Зеленська нарвалася на гнів українців, а хотіла свята: "Вас гомосексуалісти зелені тримають?"

У Львові померла мама двох малюків, місто в сльозах: "Їй було всього 27"

Показати ще

Валерій Жидков, фото: пресслужба Квартал 95
Валерій Жидков, фото: пресслужба Квартал 95

"Ці думки не є закінченими творами, над якими посміявся і вже через годину забув. Це більше повноцінна драматургічна історія, що має приховані посилання, які я і хочу донести до людей. Але я нікого не змушую з цим погоджуватися. І, до речі, по телевізору таке навряд чи покажуть" Валерій Жидков

Крім того, першими побачити четверту сольну програму Жидкова під назвою "Коли я стану диктатором?" зможуть глядачі одеського і київського концертів.

Нагадаємо, раніше Жидков вперше показав красуню-дружину, фанати були вражені

Як повідомляв портал "Знай.ua", Казанін з "Квартал 95" розповів про своє захоплення та відпочинок

Також "Знай.ua" писав, що зірки "Жіночого кварталу" показали закулісся шоу без прикрас