Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним фото. Знаменитість виставила розкішний чорно-білий кадр з нової фотосесії, примірявши лише чорну напівпрозору майку і засвітивши масивні груди. Так, артистка зізналася, що її дратує слово "дорога", а ще отримувати повідомлення без імені.

View this post on Instagram

Есть одно слово, когда меня им называют , меня чуток передергивает. 🙈 Это слово «ДОРОГАЯ». При том, если говорят дорогая Вера, как официальное обращение, это нормально. Но если просто дорогая 🤦🏼‍♀️ для меня это звучит очень грубо и неискренне.. мое ближайшее окружение это знает, поэтому не называют так)) а ещё я не люблю от знакомых и коллег получать сообщения без имени, я сразу понимаю, что это рассылка, а я рассылки очень не люблю.... прям совсем грустно становится.. Есть у вас такие слова ?

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

"Є одне слово, коли мене їм називають , мене трохи пересмикує. 🙈 Це слово «ДОРОГА». При тому, якщо кажуть дорога Віра, як офіційне звернення, це нормально. Але якщо просто дорога 🤦🏼‍♀️ для мене це звучить дуже грубо і нещиро.. моє найближче оточення це знає, тому не називають так)) а ще я не люблю від знайомих і колег отримувати повідомлення без імені, я відразу розумію, що це розсилка, а я розсилки дуже не люблю.... прям зовсім сумно стає.. Є у вас такі слова ?", - поділилася емоціями Брежнєва. Фолловери не пройшли повз, засипавши Віру компліментами.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль показала розваги з неідеальною фігурою: "Як песика"

Катерина Бужинська готова до зустрічі Білого Бика, повз таку красу не пройде ніхто

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

Названо обранця "Холостячки" Мішиної, карти розкрили до фіналу: "Переможе..."

Показати ще

View this post on Instagram

МАМА ❤️ Сколько в этом слове ВСЕГО! Сколько в этом человеке всего!!! Счастье быть дочкой такой мамы и быть мамой таких волшебных девочек. Самое главное закладывается в нас с детства именно мамой. Это главное - любовь. Любите друг друга❤️ Поздравляю всех мам ❤️Настоящих и будущих ✨ Ps: Эти фотографии сделала летописец нашей семьи @kate_kondratieva . Мы уже давно вместе и вся семья чувствует себя свободно и спокойно перед ее объективом. Поэтому -фото получаются такими живыми и настоящими..

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Віра Брежнєва поділилася в Instagram спільним знімком з 17-річною дочкою Сонею. Шанувальники не одразу зрозуміли, де мама, а де донька, адже вони схожі між собою, як дві краплі води.

Також знаменитість показала спільний знімок з Джастіном Бібером і його нареченою Хейлі Болдуін.