У фінальному випуску містичного реаліті "Битва екстрасенсів" стало відоме ім'я переможця. Ведучий Павло Костіцин озвучив, що за підсумками глядацького голосування, найсильнішим учасником став циганський ясновидець Арман Цибульський.

За перемогу в проекті билося четверо фіналістів: архі-відьма з Ізраїлю Соломон, вірменська ясновидиця, відьма і ворожка Ліана Мовсесян, подружжя-екстрасенси, білий маг і чорна відьма – Дмитро і Бела, а також циганський ясновидець Арман Цибульський.

Кубок переможця отримав Арман Цибульський, який вже брав участь у 14 сезону проекту зі своєю дружиною Рубіної.

"Це доля Армана, я чітко бачу", – повідомив Ніколас перед вирішальною подією. 

Популярні новини зараз

90-річний Чапкіс одружився з молодшою на пів століття жінкою: "У мене з'явився стимул"

Зірка "Лісапетного батальйону" повідала про боротьбу з онкологією: "Немає жодної надії"

Мати 13 дітей наклала на себе руки: її вважали взірцем сімейного щастя

Набила обличчя і відірвала яйце: сільська доярка жорстко розправилася з ґвалтівниками

Показати ще

Сам Арман зізнається: «Я довго жив з думкою про перемогу. Вона була для мене нав'язливою. Відчуваю, ніби ходив по темних лабіринтах, а зараз бачу перед собою двері – мені залишилося тільки торкнутися її. Я не вірю навіть, що це реально. Мені складно висловити, що я відчуваю. Я дуже довго до цього йшов. Всередині неймовірний потік енергії. Постараюся не розчарувати ваші очікування. Я безмежно вдячний всім». 

Друге місце телеглядачі присудили архі-відьмі Соломон. Проте в цей день в її житті сталося не менш значуща подія, ніж перемога у проекті. Учасник 20 сезону «Битви» Роман Шептицький зробив їй пропозицію руки і серця! 

"Я повернувся, люба моя Соломон, і хочу сказати, що люблю тебе. Хочу, щоб ти стала моєю дружиною і на всю країну сказала, чи згодна ти", – приголомшив визнанням екстрасенс. 

Нагадаємо, надскладні випробування перевірили учасників на міцність.

Як повідомляв Знай. ua, хто переможе в самому містичному проекті України.

Також Знай. ua писав, що учасники "Битви екстрасенсів" розкажуть про насильство.