Дружина відомого українського телеведучого-мандрівника Дмитра Комарова Олександра Кучеренка, яка також працює телеведучою, а в 2016 році стала "Міс Україна", часто радує публіку яскравими постами в своєму Instagram. В цей раз зоряна красуня потішила шанувальників незвичайним фото, виявилося, що цей кадр був зроблений для журналу ELLE.

За словами дівчини, у неї була фотосесія в стилі фільму "Великий Гетсбі", тому вона у відповідному ретро-наряді. На ній золотиста яскраво-блискуча сукню і сережки в тон, волосся Саші гарно укладене і прикрашене чорною пов'язкою з пір'ям, а на її обличчі яскравий макіяж. На фото також можна побачити "домальовані" руки в білих рукавичках, які тримають келихи з шампанським. У підписі до світлини Олександра підводить певні підсумки року, а шанувальники почали обговорювати публікацію красуні.

Нагадаємо, Дмитро Комаров ледь не став "банкрутом" в Одесі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Дмитро Комаров з дружиною відверто розповіли про дітей.

Популярні новини зараз
В Україні почали масово штрафувати батьків Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас Терміново перевіряйте "Дію": ТЦК почали розсилати нові штрафи українцям Пенсіонерам нагадали про 90-денний ліміт: запізнилися – пенсію скоротять
Показати ще

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаров зізнався, чому одружився з Кучеренко.