Відома російська балерина Анастасія Волочкова прославилася не тільки своїми виступами, а більшою мірою – любов'ю до епатажу, шпагатів в бікіні і лазні з віниками. Свої витівки артистка невпинно вивалює на сторінці в Instagram, і цей раз не став винятком – Волочкова опублікувала черговий кадр зі свого відпочинку в Таїланді, куди вирушила на новорічні свята.

Так, на новій фотографії Настя, як не дивно, позує вже не в улюбленому шпагаті, а цілком собі в пристойній позі. Вона витягнулася біля краю басейну на тлі красивого заходу, навіть купальник на ній напрочуд скромний. Але всю цю картину псують босоніжки на величезних грубих підборах, якими балерина стоїть просто у воді. У підписі до фото Волочкова написала: "Танець тіней на світанку". Фолловери балерини тут же почали вправлятися в дотепності, коментуючи її фото.

Нагадаємо, Волочкова з'їла букети, які отримала на 8 Березня.

Популярні новини зараз
Перевірять кожного пенсіонера: можуть урізати надбавки до пенсій Дотягнути до листопада: хто з пенсіонерів отримає надбавки від держави Пенсії перерахують позапланово: хто може отримати більше грошей Пенсіонерам заборонили отримувати зарплату та пенсію одночасно: перевірте, чи це не торкнеться вас
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Волочкова похвалилася подарунками з Криму.

Також портал "Знай.uа" писав, що Волочкова в купальнику пом'яла сніг шпагатом.