Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася фірмовим відео зі спортзалу, який знаходиться неподалік від її будинку, показавши, як відходить від новорічних свят і тривалого дня народження. Так, артистка вирішила не тільки танцювати, але і накачати собі сідниці під керівництвом особистого тренера телеведучого Андрія Малахова. Також Анастасія спробувала пояснити, чому займається в пуантах замість кросівок. 

View this post on Instagram

Новый год начался у меня и с новых тренировок. Я начала работу в зале после своих репетиций ещё и с персональным тренером Александром @progressov_a 💃 , которого порекомендовал мне Андрей Малахов @malakhov007 , как своего тренера. Разрабатываем методику специально для меня и балерин. Ведь у нас особенная специфика строения мышц и нагрузки. 🐣 Александр-Чемпион. Все его регалии не поместятся в пост. Но для меня важно работать с настоящими профессионалами. Будем делиться полезными упражнениями, которые вы сможете выполнять и дома.👍 Я в пуантах работаю, потому что это моя профессиональная и привычная обувь. В кроссовках была бы задействована другая группа мышц.🐣 #анастасияволочкова #волочкова #балет #россия #я #любовь #радость #цветы #счастье #мы #море #солнце #зима #спорт

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

"Новий рік почався у мене і з нових тренувань. Я почала роботу в залі після своїх репетицій ще і з персональним тренером Олександром, якого порекомендував мені Андрій Малахов, як свого тренера. Розробляємо методику спеціально для мене і балерин. Адже у нас особлива специфіка будови м'язів і навантаження. 🐣 Будемо ділитися корисними вправами, які ви зможете виконувати і вдома.👍 Я в пуантах працюю, тому що це моя професійне і звичне взуття. У кросівках була б задіяна інша група м'язів.🐣", - поділилася емоціями Волочкова. Втім, на своїй сторінці балерина коментарі приховала, однак на акаунті її фітнес-тренера шанувальники просять не контакнувати спортсмена з артисткою.

Популярні новини зараз

Хмельничани вимирають тисячами, експерти озвучили цифри і злякалися

Закоханий Вакарчук зробив зізнання у Львові, романтика зашкалює: "Найкраще..."

Українців відвідає бабине літо, синоптик порадувала прогнозом: "До +20"

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще