Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова всіляко привертає увагу до своєї персони на сторінці в Instagram. Нещодавно знаменитість похвалилася розкішним букетом білих троянд, які, скоріш за все, їй подарував новий залицяльник.

Так, балерина опублікувала в соціальній мережі нову фотографію, де позує в люксовому номері готелю з букетом троянд.

"Це така радість-тримати в руках квіти!🙏🌺 Я їх дуже люблю!🙏🙏🙏🌺🌺🌺 Особливо білі😊", - зробила натяк підписникам Волочкова.

Для вдалого кадру знаменитість приміряла ультракоротку сукню чорного кольору. Образ вона доповнила пухнастими тілесними чобітками. До речі, на знімку можна розгледіти, що 44-річна Анастасія не наносила на обличчя ні грама косметики.

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК Чим менша пенсія, тим більше доплатять: кому з пенсіонерів пощастить у липні За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

Нагадаємо, Волочкова показала, як відходить від новорічних свят і тривалого дня народження.

Як повідомляв портал Знай.uа, Анастасія Волочкова присвятила балету свою чергову публікацію у соцмережі Instagram.

Також портал Знай.uа писав, що буквально нещодавно Волочкова вперше показала фотографію свого майбутнього чоловіка.