Українська олімпійська чемпіонка з гімнастики, фіналістка шоу "Танці з зірками 2019"Анна Різатдінова вирішила влаштувати собі морський відпочинок і відправилася до Ізраїлю.

Для зимових канікул гімнастка вибрала узбережжя неймовірно солоного Мертвого моря.

На своїй сторінці в Instagram вона поділилася атмосферними кадрами на тлі морських хвиль та показала, як приймає цілющі грязьові ванни, які  славляться своїми цілющими властивостями.

На фото красуня позує в суцільному купальнику з напівпрозорим декольте, демонструючи свою витончену фігуру.

View this post on Instagram

#deadsea 🇮🇱⛱

Популярні новини зараз

Дівчина з чистим серцем прихистила дворняжку, через пару днів подиву не було меж: справжня іграшка

Заробітчани переказали додому мільярди доларів, але ці гроші підуть не на Україну

Головне за ніч — Зеленського будуть судити, мордобій в автобусі через маски, СБУ спіймала куратора "ДНР"

Школяр застрелився з батькової рушниці у покинутому будинку - мама посивіла, село ридає

Показати ще

A post shared by Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova) on

Олімпійська призерка провела з фоловерами невеликай екскурс і розповіла про унікальність Мертвого моря і цілющі властивості його води.

"Воно поповнюється водами річки Йордан і мінеральних джерел, що нагадують за своїм складом евіанські і карлсбадські. В кожному літрі води Мертвого моря міститься 320 грамів солей і мінералів" - написала під фото Анна.

View this post on Instagram

25 км к востоку от Иерусалима и в 84 километрах от Тель-Авива у подножья лежит собрание вод, не имеющее подобного себе нигде на свете. Уровень его поверхности на 400 м ниже уровня мирового океана, а концентрация солей в нем в десять раз превышает обычную морскую. Впадина Мертвого моря - самое низкое место на земле, оно содержит больше минералов, чем любой другой естественный водоем. Не только его вода уникальна, уникально все вокруг: толстый слой атмосферы задерживает значительный процент опасного ультрафиолетового излучения, воздух содержит больше живительного кислорода и успокаивающего человеческий организм брома, чем в любом другом месте на земном шаре. Никакая рыба не может существовать в его пересоленной воде. Оно пополняется водами реки Иордан и минеральных источников, напоминающих по своему составу эвианские и карлсбадские. В каждом литре воды Мертвого моря содержится 320 граммов солей и минералов. 🌊🌊🌊 #deadsea

A post shared by Anna Rizatdinova (@anna_rizatdinova) on

Нагадаємо, Анна Різатдінова розповіла про серйозну травму, яку отримала, проігнорувавши інтуїцію