У новому випуску романтичного реаліті "Холостяк-10" красень Макс на індивідуальне побачення запросив найбільш творчу дівчину проєкту – художницю Ганну. Разом з нею головний герой відправився в цех. Крім того, у випуску визначилася ідеальна холостячка! 

Ведучий Григорій Решетник запропонував дівчатам гру, в ході якої визначилася найбездоганніша з них. Критерії щодо оцінювання складали самі учасниці. Їх було десять: щирість, вірність, доброта, жіночність, хазяйновитість, сексуальність та інші.

"Холостяк", фото: пресслужба СТБ
"Холостяк", фото: пресслужба СТБ

Кожна холостячка повинна була оцінити саму себе по кожному пункту від 0 до 10. "Мені ці інтерактиви дуже допомагають якоюсь мірою розібратися в собі", – зізнається Аліна. "Переможе насправді Юля, тому що вона веде себе на публіці і в цілому з дівчатками досить впевнено", – вважає Христина.

Серед дівчат були ті, хто оцінював себе по максимуму, відкинувши скромність. А в декого навпаки — самооцінка виявилася заниженою. На своє перше індивідуальне побачення з Максом пішла художниця Аня. Вона запам'яталася Холостяку незвичайним подарунком – картиною, яку намалювала сама. У відповідь на такий презент Холостяк придумав для дівчини творче побачення. Пройшло воно у відокремленій і навіть інтимній обстановці – в гончарній.

Популярні новини зараз

На Львівщину йде велика вода, може затопити - синоптики б'ють тривогу

Курс валют на 30 травня – долар впав нижче плінтусу, гривні відразу полегшало

Повалій перестали впізнавати навіть близькі - "Хто-хто? Дракон в пальто!"

Українка з 13-м розміром грудей випробувала свої принади на міцність – "Терзаєш чоловічі серця"

Показати ще

"Холостяк", фото: пресслужба СТБ
"Холостяк", фото: пресслужба СТБ

"Я взагалі не творча людина. Для мене мистецтво – не те, що мені близьке. Це сюрприз для Ані", – відзначив Макс.

Разом створюючи виріб, Холостяк і його супутниця отримали багато тактильності, ніжності та щирих розмов. Але перед цим парі довелося звільнитися від всіх образ і розчарувань, які траплялися з ними в минулому. Для цього Холостяку та учасниці потрібно було поділитися один з одним особистими історіями, які досі їх турбують. Кожне визнання прирівнювалося розбитій тарілці. 

"Холостяк", фото: пресслужба СТБ
"Холостяк", фото: пресслужба СТБ

"Холостяк", фото: пресслужба СТБ
"Холостяк", фото: пресслужба СТБ

"Холостяк", фото: пресслужба СТБ
"Холостяк", фото: пресслужба СТБ

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше поставила перед фактом - учасниця взяла за барки "Холостяка" по-дорослому, лайфхак для незаміжніх. Як відреагує Макс на несподіваний прихід учасниці в його квартиру

Як повідомляв портал "Знай.ua", "Холостяк 10" - хто з учасниць встиг наблизитися до найінтимнішого зі спокусливим Максом Михайлюком. Михайлюк познайомився з 25 учасницями шоу "Холостяк". 

Також "Знай.ua" писав, що новий Холостяк Макс Михайлюк зізнався для чого прийшов на проект: "Краса, як приємний бонус"