12 травня о 13:30 на каналі «Україна» стартує прем’єра детективного серіалу «Філін». Виробництвом картини на замовлення каналу «Україна» займається продакшн-компанія «Теле Про». Заплутані детективні історії, штучний інтелект та Руслана Писанка у ролі судмедексперта здивують глядача.

Серіал "Філін" \\ телеканал "Україна"
Серіал "Філін" \\ телеканал "Україна"

За сюжетом серіала «Філін» працівники новоствореного відділу поліції розслідують заплутані кримінальні справи. У цьому їм допомагає спеціальна комп’ютерна програма під назвою «Філін». Та не всім до вподоби такі інновації, це створює напруження у стосунках у колективі між представниками різних поколінь.

«В основу серіалу покладені дві основні теми. Перша - роль жінки в чоловічому світі. В нашому випадку, дві головні героїні - Марго та Кіра, цілодобово під пресом недовіри: з боку колег, з боку фігурантів їхніх розслідувань, а також, що надзвичайно важливо, з боку одна одної, як професійні конкурентки. Друга тема - боротьба «старого» з «новим». Чи зможуть співпрацювати представники «старої» та «нової» систем? Теми доповнюють одна одну і чудово вписуються в формат детективного вертикально-горизонтального серіалу. Взаємовідносини героїв, - Кіри, Марго, Макс та інших, - грають не менше значення, ніж злочини, які вони розслідують. Окрім детективної історії на одну серію, розвивають напружені «наскрізні», горизонтальні сюжети», - коментує креативний продюсер каналу «Україна», директор продакшн компанії «Теле Про» Олена Канішевська.

Для зйомок творці серіалу побудували спеціальний павільйон, а актори наважились на зміни у зовнішності. Герої мають унікальний стиль, який робить їхні образи ще більш цікавими. Наприклад, для Руслани Писанки, яка грає роль судмедексперта Зої Модестівни Кавун, підібрали яскраві аксесуари, а актор Антон Єрьомін задля ролі слідчого відростив бороду. Штучний інтелект відіграє значну роль у роботі відділу, і не тільки швидко розв’язує заплутані загадки, а і має оригінале почуття гумору.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Показати ще

Серіал "Філін" \\ телеканал "Україна"
Серіал "Філін" \\ телеканал "Україна"

«Це була б класична детективна історія про злочини, стосунки, кохання, якби не штучний інтелект, який допомагає у вирішенні не тільки кримінальних, але і особистих питань. Він родзинка серіалу. З кожною серією «Філін» все більше розвивається, і його можна навіть назвати ще одним слідчим у команді», - ділиться режисер серіалу Олександр Онуфрієв.

Роль слідчої, яка ініціює залучення «Філіна» у відділ, грає акторка Олександра Епштейн. Задля ролі їй довелося змінити імідж, але це, переконує вона, лише допомогло краще відчути образ.

«Це був виклик для мене. Тому що, коли ми знімали початкові серії, то з довгим волоссям по-іншому себе відчуваєш. Коли підстриглася, бачу зміни. З цією зачіскою я більше наблизилася до того, якою бачу свою героїню, Кіру Корн», - розповіла Олександра Епштейн.

Прем’єра серіалу «Філін» відбудеться 12 травня о 13:30 на телеканалі «Україна»