Зірковий кухар, ведучий телепрограми "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво вразив серця підписниць і підписників дуже відвертим фото в ліжку.

Відповідні знімки було розміщені на сторінці Ектора в соціальній мережі Instagram.

На найбільш відкритому фото можна побачити пана Хіменес-Браво у постелі, при цьому зовсім не видно одягу на шефі.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

У підписі під фото Ектор пропонує шматок інтерв'ю, в якому говорить про свої уподобання щодо жінок.

Популярні новини зараз

Кабмін планує повний локдаун на новорічні свята — "слуга народу" Дубінський

"Слуги" знову вляпалися в "еротичний скандал": нардеп обговорював "вчорашнє" з молоденькою помічницею

Тіна Кароль вперше розповіла про своє щастя: "Моя відповідь на питання"

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Показати ще

- Ви самі вважаєте себе завидним нареченим?

- Ха-ха, дякую, мені приємно, що я, по-вашому, завидний холостяк. Я ж думаю, що я проста людина. Я багато працюю, намагаюся залишатися професіоналом, яким сьогодні є. Намагаюся бути гарною людиною. Не ображати близьких. Ось це для мене важливо. Але мені все одно приємно, що ви так вважаєте (сміється)!

⠀- Які дівчата вам подобаються – вага, груди, талія?

- Для мене важливо, щоб дівчина доглядала за собою. Спорт, здорове харчування – все це відбивається на зовнішньому вигляді, і саме це мене приваблює. Жінкам не варто перекачувати тіло і гнатися за якимись неймовірними спортивними результатами. Але мені не подобається, коли єдине враження, яке залишається після зустрічі, ніби вона тільки й робить, що лежить на дивані з чіпсами і бутербродами.

⠀Також потрібно тренувати не тільки тіло, але й розум. Для мене важливо, щоб чоловік міг підтримати бесіду. Це жахливо, коли після 15 хвилин спілкування мені стає нудно. Вага, груди і талія відходять на другий план, коли я бачу блискучий інтелект.

View this post on Instagram

Reposted from @kp_ukraine --- Эктор Хименес-Браво женат?😲 Ох, и озадачил нас своим ответом судья "МастерШеф. Профессионалы". О личной жизни он говорит не охотно, а вот какие девушки ему нравятся - с удовольствием рассказал. По ссылке в шапке профиля очень чувственное и, не побоимся этого слова, сексуальное интервью с Эктором о еде, женщинах и не только⤴️ А здесь небольшой отрывок. Женат ресторатор или нет - судите сами🤷🏻‍♀️ ⠀ - Вас, наверное, достали вопросом, почему вы еще не женились. Достану и я – почему? - А кто вам сказал, что я не женат? (Смеется) ⠀⠀ - И…? - Пока оставлю многоточие (смеется). ⠀ - Вы сами считаете себя завидным женихом? - Ха-ха, спасибо, мне льстит, что я, по-вашему, завидный холостяк. Я же думаю, что я самый простой человек. Я много работаю, стараюсь оставаться профессионалом, которым сегодня являюсь. Стараюсь быть хорошим человеком. Не обижать близких. Вот это для меня важно. Но мне все равно льстит, что вы так считаете (смеется)! ⠀ - Какие девушки вам нравятся – вес, грудь, талия? - Для меня важно, чтобы девушка ухаживала за собой. Спорт, здоровое питание – все это отражается на внешнем виде, и именно это меня привлекает. Женщинам не стоит перекачивать тело и гнаться за какими-то невероятными спортивными результатами. Но мне не нравится, когда единственное впечатление, которое остается после встречи, будто она только и делает, что лежит на диване с чипсами и бутербродами. ⠀ Также нужно тренировать не только тело, но и ум. Для меня важно, чтобы человек мог поддержать беседу. Это ужасно, когда после 15 минут общения мне становится скучно. Вес, грудь и талия уходят на второй план, когда я вижу блестящий интеллект. #эктор #экторхименесбраво #мастершеф

A post shared by Hector Jimenez-Bravo (@hectorjimenezbravo) on

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Коли решта страв вже набридла - рецепт для нуту та інших бобових від Ектора Хіменес-Браво.

Як повідомляв портал Знай.ua, Шоколадний торт, який снитиметься ночами – божественна смакота від судді Мастер Шеф.

Також Знай.ua писав, що Учасники "МастерШеф" готуються до суперфіналу: Ектор приготував пекельне випробування.