Жінка в Twitter розповіла зворушливу історію, як всесвітньовідома співачка змогла раз і назавжди змінити життя її дочки. 

Жінка також показала фото своєї доньки в обнімку зі співачкою. 

"Рік тому Тея познайомилася з Pink і вона почала нову главу у своєму житті, яка означала, що хулігани більше не володіли нею. Вона закінчує 5-й клас, у неї є чудові друзі і вона думає, що майбутнє виглядає світлим. Велике спасибі, Pink", - написала користувачка Twitter Pernille Ripp. 

Популярні новини зараз

BMW с донецькими номерами та браток Путіна зі стволом - з'явилися неочікувані подробиці масового побоїща у центрі Києва

Двометровий монстр з'їв собаку на очах у її господині і не подавився - хотіла стрибнути у воду і відібрати

Магазинне молоко не псується тижнями - справа не в хімії і не в антибіотиках, в чому секрет

У Дніпрі на березі виявили "килим" із мертвих тіл - нелюдська жорстокість, місто благає про допомогу

Показати ще

Цей пост не пройшов непоміченим для відомої співачки і вона зробила ретвіт запису з підписом - Yaye Thea!!!!!! Xoxoxo. 

На цю історію відгукнулися тисячі фанів, які висловили захоплення як жінкою, так і зіркою Pink. 

Деякі просто ставили лайки, відзначаючи сердечком пост Pink. Інші ділилися своїми історіями й тим, як на їхніх дітей і їх самих вплинула відома співачка.   

"Мій син Коннер піддався жорстоким знущанням. Я вдячна щодня за його справжніх друзів, які підтримують сім'ю. Пінк, ти наше натхнення! Тея... дівчина, ти яскрава сяюча зірка! Чарівний подарунок нашому світу! Рок, пані! Залишайся чесним!", - написала Кімберлі Лоу. 

Нагадаємо, Знай писав раніше, що американська поп-зірка Pink раптово зупинила свій концерт - причиною тому став плакат в руках юної дівчини.

Pink прибула з гастролями в Австралію. Під час концерту в Брісбені співачка  раптово зупинила свій виступ через плакат, який вона побачила в натовпі фанатів. Його вихопили з рук юної дівчини і перенесли ближче до сцени, щоб співачка змогла прочитати.

"Мене звуть Ліа, мені 14 років. Минулого місяця я втратила мою улюблену матусю. Я б дуже хотіла, щоб ви мене обняли. Будь ласка!"- було написано на плакаті.