Відомий український співак Сергій Бабкін часто ділиться з фанатами новими фото в Instagram. Нещодавно кохана дружина Сергія, Сніжана, виставила трепетний чорно-білий кадр, на якому пара позувала в обіймах один з одним, закривши очі. Так, артистка написала цікавий пост про те, як важливо розслаблятися, і чому релакс дійсно зміцнює наше здоров'я. Сніжана запропонувала слухати тишу і глибоко дихати хоча б 10 хвилин на день, щоб повертатися до себе справжнього і відгородитися від потоку нав'язливих думок і думок навколо.

View this post on Instagram

Расслабление-это залог здоровья и физического, и психического. В расслабленном теле не может появиться злость. В расслабленной душе нет ненависти🤍 Уделить себе 10 мин в день на помолчать, «потупить», послушать свою тишину, подышать- жизненно необходимо! В супер-скоростном темпе мы часто теряем себя в миллионном потоке мыслей, которые, может быть, даже не наши. И как важно возвращаться к себе любимому, к себе настоящему. Возвращаться, чтобы сохранить своё Здоровье и Здоровье близких( через себя). Я желаю вам находить ежедневно ваш покой, ваш баланс, ваше звучание, вашу тишину,... ваше счастье🤍 #снежанабабкина #сергейбабкин #медитация #СБ

A post shared by snezhana_babkina (@snezhana_babkina) on

Розслаблення-це запорука здоров'я і фізичного, і психічного.

Популярні новини зараз

Дівчина з чистим серцем прихистила дворняжку, через пару днів подиву не було меж: справжня іграшка

Віталій Кличко показав двометрового сина, кияни не розгубилися: "Вишліть його до мене, вишні обривати!"

Заробітчани переказали додому мільярди доларів, але ці гроші підуть не на Україну

Перший танок молодят став останнім, розійшлися одразу після весілля - "Учора ще зі мною ночував"

Показати ще

В розслабленому тілі не може з'явитися злість. В розслабленій душі немає ненависті🤍

Приділити собі 10 хв в день на помовчати, «потупити», послухати свою тишу, подихати - життєво необхідно! У супер-швидкісному темпі ми часто втрачаємо себе в мільйонному потоці думок, які, може, навіть не наші. І як важливо повертатися до себе коханого, до себе справжнього.

Повертатися, щоб зберегти своє Здоров'я і Здоров'я близьких( через себе).

Я бажаю вам знаходити щодня ваш спокій, ваш баланс, ваше звучання, вашу тишу,... ваше щастя🤍

Фолловери залишилися в захваті: "Дуже важливо і потрібно дякую що нагадали 💛", "Ідеальна пара👍👍👌👌🙌🙌", "Дякую! 🙏🙏🙏💖💖💖", "Дуже класні...❤️❤️", "Сніжана, на мій погляд, ви-ідеал жінки! Така спокійна, затишна, сексуальна і мудра! Дивлюся ваші пости з великим задоволенням!".

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Сергій Бабкін розповів, чому всі свої виступи проводить босоніж.

Також Сергій Бабкін оселився під столом.

А ще артист показав справжні ніжності з голим котом - сфінксом.