33-річний майстер спорту міжнародного класу з плавання Дмитро Черкасов, головний герой сьомого сезону шоу "Холостяк" три роки приховував сімейну драм. Виявилося, він не спілкується з батьками з-за того, що вони виставили його з власного будинку.

Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел
Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел

"Я жив у будинку біля батьків. Але стався переворот в моєму житті і ми стали жити на квартирі у Саші. – Розповів Дмитро Черкасов в інтерв'ю Ользі Безсонової на YouTube каналі "Пряме запитання". – Після того, як Саша завагітніла, я вирішив купити будинок. Але батьки віддали частину грошей тільки після того, як я визнав, що не маю претензій до свого минулого будинку. Мені постійно розповідали, то я нічого в житті не досягнув, що я ніхто. Таке вислуховувати по 10-20 разів на день було нестерпно, і я просто втік. З 2004 року ми працювали з батьком, але зараз ми не продовжуємо співпрацю, це перейшло в серйозний конфлікт: між сім'єю і грошима батьки вибрали гроші. Вони вважають, що я повинен їх містити, хоча вони не пенсіонери, у них є бізнес, вони розводять собак. Вони не змогли змиритися з тим, що у мене з'явилася сім'я і я приділяю їй уваги і гроші".

Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел
Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел

Дмитро розповів, що з 2004 року працював з батьком, а тепер припинив співпрацю і зізнався, що батьки ставляться до нього не як до сина, а як до гаманця.

Популярні новини зараз

Головні новини за 26 вересня: "роман" Лесі Нікітюк з Ілоном Маском, замах на українця і випивша Ротару на концерті

Тіна Кароль розповіла, що змушувало її плакати: "Я була перша, а потім погано заспівала"

Перший сніг, заморозки та сонячна сухість: синоптики пообіцяли українцям "примхливий" жовтень

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел
Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел

Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел
Холостяк Дмитро Черкасов, фото з вільних джерел

"Мій батько працював зі мною як менеджер: я з 2005 року з ним. Я вже вмів плавати, розумів концепцію тренувань, і він допомагав мені у фінансовій частині. Але після того, як у мене з'явилася сім'я, мабуть, мої рожеві окуляри спали. Саша була самодостатньою, могла дозволити собі багато чого: вона дарувала подарунки моїм батькам, їм це дуже подобалося… Але коли ми стали жити разом, я попросив Сашу піти в декрет тому що з Тимофієм нікому було сидіти… І в якийсь момент у батьків фінансове питання став як кістка в горлі. А я завжди довіряв своїм батькам, всі фінанси були в них: моє діло було плавати, я віддавався спорту максимально, досягав результатів світового класу і планував свої заощадження після закінчення спортивної кар'єри відкрити свій бізнес… А коли Саша пішла в декрет, ставлення батьків кого не різко змінилося. Вони не давали мені мої гроші. А я їм сліпо довіряв. Мене як якийсь проект, який в подальшому не вигідний, просто відрізали...Робочих відносин з батьком у нас не залишилося, у мене зараз новий менеджер", - розповів Дмитро.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, зірка "Холостяка" пішов на жертви заради бога.

Як повідомляв Знай. ua, зірки проекту були помічені зі своїми супутницями в Одесі.

Також Знай. ua писав, що колишні учасниці "Холостяка" злили всі таємниці нового сезону.