Відома українська співачка Віра Брежнєва, дружина Костянтина Меладзе, яка нині часто виступає в Росії, поділилася з фоловерами в Instagram незвичайним постом. Знаменитість виставила пікантний кадр, позуючи в образі з нового кліпу на пісню "ВЕЧЕРиНОЧКА", яка швидко стала хітом літа 2020. Так, артистка приміряла спокусливу міні-сукню з золотою бахромою від популярного українського дизайнера, засвітивши при цьому струнке тіло і розкішні груди. 

Віра також поділилася цікавими фактами про шикарне вбрання - виявляється, сукня важила цілих 5 кілограм, знадобилася всього одна примірка, щоб дизайнер зробив її за параметрами виконавиці, а якщо викласти всі намистинки-камінці з бахроми в один ряд - вийде цілий кілометр!

View this post on Instagram

Наша с @monatik_official #ВЕЧЕРиНОЧКА создавалась невероятно творческими людьми и в крутейшей синергии! Отдельное место в этой работе для меня занимают образы в видео! Именно так меня увидела @tanumuino 🧡, а @olaazh и @frolovheart ♥️ осуществили задуманное ) На втором фото в карусели - эскиз этого платья. Нам понадобилась всего одна примерка, чтобы @ivfrolov «посадил» его на меня! Несколько фактов о платье: 1) Если выложить все камни в одну линию, то продолжительность такой цепочки составит около 1 км. 2) Недавно я танцевала в нем под дождём и это единственное платье, которое не намокло, но влажным стало выглядеть ещё лучше 😉 3) Платье весит 5кг, и когда ты берёшь его в руки - оно тяжелое, но когда надеваешь на себя , благодаря специальным конструкциям - перестаёшь вообще ощущать его на теле. Именно поэтому я так легко и с довольствием двигалась в нем, танцуя на столе, ну вы видели 😉. Photo @the_yukka Style @olaazh Mua @marion.robine Hair @sebastienbascle

A post shared by Vera Brezhneva (@ververa) on

Популярні новини зараз

"Тепер ідіть до хворих": весілля відправили цілий район на Буковині в "червону" зону

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

Львівських школярів пустять за парти з 1 вересня, але позбавлять найголовнішого - жодної радості, тільки підручники

На вулицях Львова розцвіла "квітка смерті" - страшно прекрасна

Показати ще

Наша #ВЕЧЕРиНОЧКА створювалася неймовірно творчими людьми і в крутійшій синергії!

Окреме місце у цій роботі для мене займають образи у відео! Саме так мене побачила @tanumuino 🧡, а @olaazh і @frolovheart ♥️ здійснили задумане )

На другому фото в каруселі - ескіз цієї сукні. Нам знадобилася лише одна примірка, щоб @ivfrolov «посадив» її на мене!

Кілька фактів про плаття:

1) Якщо викласти всі камені в одну лінію, то довжина такого ланцюжка складе близько 1 км.

2) Нещодавно я танцювала в ньому під дощем і це єдине плаття, яке не змокло, але вологим стало виглядати ще краще 😉

3) Плаття важить 5кг, і коли ти береш його в руки - воно важке, але коли одягаєш на себе , завдяки спеціальним конструкціям - взагалі перестаєш відчувати його на тілі. Саме тому я так легко і з радістю рухалася в ньому, танцюючи на столі, ну ви бачили 😉.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше