Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала веселе відео, де позувала зі своїм молодим коханим, баскетболістом Янісом Тіммою, який молодше за красуню на 9 років. Так, бойфренд зробив неймовірний подарунок артистці, відправившись в нею в США. Спочатку пара відвідала Нью-Йорк, після чого вирушила підкорювати Майямі. 

На відео Анна і Яніс насолоджуються спекотним сонечком на порожньому пляжі, а пізніше баскетболіст навіть починає танцювати від радості під ритмічну музику.

View this post on Instagram

#беспредельщики ❤️

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

У Львові помер легендарний вчитель з великим серцем - студенти на нього молилися

400 тисяч українців з вірусом, скарб зі Стародавнього Риму під Житомиром і "блазень" Зеленський в очах Фаріон - головне за неділю, 2 серпня

Банки розпочали блокувати перекази українців та забирати гроші: шо варто знати кожному

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

#беззаконня ❤️ пожартувала Сєдокова

Фолловери залишилися в захваті: "Моя мрія, Аня, можна до тебе 🔥", "Ну які класні🔥", "Красива пара👍", "Щастя є!)", "Такі хороші ☺️❤️🙏🏻", "милі та позитивні😍", "Кльові такі❤️😘", "Ви дуже гарна пара 😍", "Друзі, які ви класні 😍", "Класні такі ви 🤘🔥😍".

Варто зазначити, що раніше Анна також розповідала, як в США прозодять справи з коронавірусом і масками.

View this post on Instagram

В Америке все ходят в масках. Это удивительно, ведь у нас никто. В аэропорту строгий масочный режим и это не контролируется властями, просто если ты «без» на тебя смотрят с осуждением и абсолютным непониманием, как же ты так безрассудно относишься к своей жизни. ⠀ Маски даже на совсем маленьких детях. Маски любые. В основном в стразах, с надписью «queen», банданы как у нас или красивые в цветочек. Но у всех. ⠀ В самолете обязательно весь полёт только в маске, тебя не заставляют, но на тебя косо смотрят. В гостинице нельзя пройти сквозь ресепшн, если твой рот не прикрыт. Covering your 👃 and 👄. Если вдруг у тебя нет ее с собой, то тебе любезно дадут десять новых. ⠀ Вчера в NYC открыли летние веранды. До своего стола обязательно идти в маске, если нет то ее вам дадут. За столиком можно снять. Расстояние между столиками 6ft, примерно 2 метра. Получается, просто между вами и следующими посетителями один пустой стол, не накрытый и без стульев. Янис говорит, что в Латвии так же строго. Привет, Патрики 🖐🏼 ⠀ В Майами на пляже все лежаки на таком же расстоянии друг от друга. Мне вот отлично 😂 Я вот совсем не против. Личные границы стали крепче, люди загадочнее и меры безопасности сильнее. Это нам любом случае пригодиться, что бы не было завтра. ⠀ А как у вас в городе с безопасностью?

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

В Америці всі ходять в масках. Це дивно, адже у нас ніхто. В аеропорту строгий масочний режим і це не контролюється владою, просто якщо ти «без» на тебе дивляться з засудженням і абсолютним нерозумінням, як же ти так нерозважливо ставишся до свого життя. ⠀

Маски навіть на зовсім маленьких дітей. Маски будь-які. В основному в стразах, з написом «queen», бандани як у нас або красиві в квіточку. Але у всіх. ⠀

У літаку обов'язково весь політ тільки в масці, тебе не примушують, але на тебе косо дивляться. У готелі не можна пройти крізь ресепшн, якщо твій рот не прикритий.

Covering your 👃 and 👄. Якщо раптом у тебе немає її з собою, то тобі люб'язно дадуть десять нових.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Сєдокова виклала серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку. 

Також знаменитість відпочивала в Туреччині. 

А ще Седокова сексуально потерся об стіни, знявши це на відео.