Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка вже давно живе і будує кар'єру в Росії, часто радує публіку новинами про своє життя в Instagram. В цей раз знаменитість порадувала публіку яскравим фото, на якому з'явилася в спокусливому пляжному образі у фантастичній локації. А в підписі до кадру зірка поділилася роздумами про те, які можливості подарував їй карантин.

"Пандемія внесла зміни у графік і ритм життя кожного з нас. Перший час було некомфортно без роботи, без звичного спілкування, швидкості, але зовсім скоро з'явилася легкість і бажання зупинитися і спробувати щось нове. Уже кілька тижнів я займаюся акторською майстерністю і це захоплює мене цілком і повністю. Багато читаю, проводжу час з дітьми. Насолоджуюся кожним моментом життя, ніби тільки зараз усвідомила кожну хвилину часу. Наскільки воно скороминуще. Кажуть, акторові, щоб змусити плакати глядача, потрібно накопичити в собі тисячі непролитих сліз. Напевно, і з життям також. Щоб відчути її, потрібно накопичити тисячі непрожитих днів", - відверто написала Лобода.

View this post on Instagram

Пандемия внесла изменения в график и ритм жизни каждого из нас. первое время было некомфортно без работы, без привычного общения, скорости, но совсем скоро, появилась легкость и желание остановиться и попробовать что-то новое. уже несколько недель я занимаюсь актерским мастерством и это увлекает меня целиком и полностью. много читаю, провожу время с детьми. наслаждаюсь каждым моментом жизни будто только сейчас осознала каждую минуту времени. насколько оно быстротечно. говорят, актеру, чтобы заставить плакать зрителя, нужно накопить в себе тысячи непролитых слез. наверное и с жизнью также. чтобы почувствовать ее, нужно накопить тысячи непрожитых дней. #мастерствоАктёра #техникаЧаббак

A post shared by LOBODA (@lobodaofficial) on

Популярні новини зараз

Син Віктора Павлика помер від раку, мама повідомила про тяжку втрату

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Забув про Тіну Кароль? Дан Балан покинув все і відправився в довгу путь

Дворічна львів'янка випала з восьмого поверху і розбилася на смерть - крик, швидка і біль матері на все життя

Показати ще

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, поки в Україні паніка через коронавірус, Лобода анонсувала тур по батьківщині.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Лобода показала свої викрутаси, не соромлячись камери.

Також портал "Знай.ua" писав, що Лобода на відпочинку влаштувала еротичну гімнастику, Волочковій є чому повчитися.