Відома українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко часто привертає увагу фанатів незвичайними постами в Instagram. Нещодавно знаменитість виставила ніжне селфи з їх з чоловіком Владом Топаловим півторарічним сином Михайлом, який приміряв на себе маленький костюм Супермена. Так, артистка зізналася, що все ще ене розуміє, як у емоційного папи і усміхненої мами міг вийти такий спокійний і мрійливий хлопчик. При цьому Регіна зазначила, що ні в якому разі не можна попытатся змінювати характер дитини, адже це може тільки нашкодити.

View this post on Instagram

Как же я люблю нашего маленького супермена ❤️. Интересно , что у такой улыбчивой мамы и сверхэмоционального папы родился вдумчивый, спокойный, мечтательный мальчишка) так ведь хочется узнать, что влияет на формирование новой личности, почему он впитывает именно такой набор качеств, какие гены в процессе создания нового человека доминируют? Если бы мы владели этой бесценной информацией, наверняка, научились бы принимать людей такими, какие они есть гораздо быстрее, а то все пытаемся поменять друг друга, ломая генетический код. Грубое вмешательство в природу любого существа чаще вредит, чем идёт на пользу так же, как и категоричные принципы воспитания: создают из маленьких суперменов, которые хотят спасти мир, антигероев🤪. Поэтому у нас дома нет жёстких ограничений, тк в них нет необходимости, но наверное это пока 😆. Психологи поговаривают , что к 3м годам кризис неминуем, а мне бы понять, как смягчить этот период) Чего ожидать в скором времени? Истерики в магазинах игрушек или слезы градом от того, что мультик закончился? 😂 #регинатодоренко

A post shared by regina todorenko (@reginatodorenko) on

Як же я люблю нашого маленького супермена ❤️.

Популярні новини зараз

"Щасливі батьки" Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотографією з дитячим візочком: "Ти подарувала маленьку себе”

Столичний водій "євробляхи" змусив киян давитися від сміху, навіть дивитися соромно: "Нічого особистого"

Українців чекає аномальна осінь, синоптики б'ють на сполох - сніг і " бабине літо"

Зраджена Тарзаном Наташа Корольова виставила тіло напоказ: "Роздягнуся догола"

Показати ще

Цікаво , що у такий усміхненої мами і сверхэмоционального папи народився вдумливий, спокійний і мрійливий хлопчик) так адже хочеться дізнатися, що впливає на формування нової особистості, чому він вбирає саме такий набір якостей, які гени в процесі створення нової людини домінують?

якби ми володіли цією безцінною інформацією, напевно, навчилися б приймати людей такими, які вони є набагато швидше, а то все намагаємося змінити один одного, ламаючи генетичний код.

Грубе втручання в природу будь-якої істоти частіше шкодить, ніж йде на користь так само, як і категоричні принципи виховання: створюють з маленьких суперменів, які хочуть врятувати світ, антигероїв🤪.

Тому у нас вдома немає жорстких обмежень, тк в них немає необхідності, але напевно це поки 😆.

Психологи кажуть , що до 3м років криза неминуча, а мені б зрозуміти, як пом'якшити цей період)

Чого очікувати незабаром? Істерики в магазинах іграшок або сльози градом від того, що мультик закінчився? 😂

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше "Знай.иа" розповідав про те, що Регіна Тодоренко звузила очі з допомогою пальців і ледь не оскандалилася.

А ще артистка знялася в дуже незвичайній рекламі йогуртів з посипкою.