Донька акторки Анастасії Заворотнюк Анна Заворотнюк розповіла, що у неї спостерігаються симптоми захворювання, яке може бути коронавірусною інфекцією. 

Читайте Знай в Google News!

Відповідним дописом вона поділилася на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Анна Заворотнюк, фото - Instagram
Анна Заворотнюк, фото - Instagram

Популярні новини зараз

На Прикарпатті виявили "базу" катів Сталіна, видовище не для слабкодухих: "Трупи складали штабелями і..."

У Росії загинув актор Дмитро Жулін зірка серіалу "Олександрівський сад"

Тіна Кароль засвітила тату в цікавому місці та запропонувала таку ж усім

Найбiльш перероблена з "Від пацанки до панянки" звернулася до лікарів: "Обличчя стає..."

Показати ще

"Привіт мої хороші, зараз мені хотілося б з вами поговорити про інфекції. І нагадати вам, щоб ви були дуже обережні. Справа в тому, що я захворіла і дуже сильно. Здала тест на ковід, але результат поки не прийшов. Симптоми дуже схожі на сильну застуду (температура, закладеність носа і кашель). З одного боку, я розумію, що напевно ми все повинні перехворіти, щоб у нас виробився загальний імунітет. Але з іншого боку, треба бути дуже акуратним, особливо якщо ми живемо разом з батьками, бабусями і дідусями. Тому що по загальній статистиці молодий організм набагато простіше справляється з вірусом, а ось літнім людям це дається дуже важко. Я, поки не дізнаюся своїх результатів, закрилася в кімнаті і висовують ніс тільки щоб забрати тарілку з їжею", - написала Анна Заворотнюк.

Варто нагадати, що ЗМІ останнім часом пильно слідкують за здоров'ям матері Анни, зірки серіалу "Моя прекрасна няня" Анастасії Заворотнюк. Жінка зіштовхнулася з онкологічною хворобою, однак дуже мало розповідала шанувальникам про хід лікування і свій стан. За чутками, наразі у Заворотнюк спостерігається ремісія і вона знаходиться на родинній дачі під Москвою.

View this post on Instagram

Привет мои хорошие, сейчас мне хотелось бы с вами поговорить о 🦠. И напомнить вам, чтобы вы были очень осторожны. Дело в том, что я заболела и очень сильно. Сдала тест на ковид, но результат пока не пришёл. Симптомы очень похожи на сильную простуду (температура, заложенность носа и кашель). С одной стороны, я понимаю, что наверное мы все должны переболеть, чтобы у нас выработался общий иммунитет. Но с другой стороны, надо быть очень аккуратным, особенно если мы живем вместе с родителями, бабушками и дедушками. Потому что по общей статистике молодой организм гораздо проще справляется с вирусом, а вот пожилым людям это даётся очень тяжело. Я, пока не узнаю своих результатов, заперлась в комнате и высовываю нос только чтобы забрать тарелку с едой😭🦥 ⠀ Берегите себя и близких✨🤍

A post shared by @ anna_zavorotnyuk on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, онкохвора Анастасія Заворотнюк на межі життя і смерті.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що відома співачка терміново звернулася до світу через Заворотнюк.