Відомий російський музикант Тіматі, відомий своєю активною підтримкою режиму Кремля, розлучився зі своєю нинішньою цивільною дружиною Анастасією Решетовою.

Читайте Знай в Google News!

Про це стало відомо з поста самої Решетової. 

View this post on Instagram

Как бы это не было печально для вас и наших близких... Этот год стал тяжелой проверкой на прочность для многих, но наш союз ее не выдержал. Мы больше не одно целое, не муж и жена, не живем вместе. Это были прекрасные 6 лет с момента нашей встречи и до этого лета. Мы были лучшими друзьями, любовниками, партнёрами. Между нами было многое и это было прекрасно!! Эти отношения были очень многогранны, наполнены и эмоциональны. Но в этой жизни нет ничего вечного и все имеет свойство заканчиваться. Я изменилась и мои взгляды на жизнь тоже. Во избежание грязных сплетен, говорю сразу, что здесь не замешаны посторонние люди и про «бумеранг» можете тоже забыть. Так как было тогда и сейчас знаем только мы и объясняться подробнее не вижу смысла. Я не знаю что будет дальше, но на данный момент хочется всю свою энергию направить в иное русло. Я верю что удастся превратить наши отношения в идеальный родительский тандем ради Ратмирчика. Спасибо тебе за то, что ты сделал для меня, за твою Любовь и бесконечную поддержу. За то, что вырастил из дурной 18 -летней малышки меня такую какая я сейчас. Прости меня за все былое. Я обещаю тебе воспитать нашего сына в любви к своему Отцу. 🙏🏽🔒

Популярні новини зараз

На Львівщині псих з пушкою розстріляв людей і втік, оголошено план "Перехоплення"

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб, українці обурені: "Це зневажливо!"

Рак грудей обірвав життя молодої львів'янки, троє янголят залишилися сиротами: "Мамочко, як ми без тебе?"

У Росії загинув актор Дмитро Жулін зірка серіалу "Олександрівський сад"

Показати ще

A post shared by Reshetova Anastasia (@volkonskaya.reshetova) on

"Як би це не було сумно для вас і наших близьких... Цей рік став важкою перевіркою на міцність для багатьох, але наш союз її не витримав. Ми більше не одне ціле, не чоловік і дружина, не живемо разом. Це були прекрасні 6 років з моменту нашої зустрічі і до цього літа. Ми були кращими друзями, коханцями, партнерами. Між нами було багато і це було чудово!! Ці відносини були дуже багатогранні, наповнені і емоційні. Але в цьому житті немає нічого вічного і все має властивість закінчуватися. Я змінилася і мої погляди на життя теж. Щоб уникнути брудних пліток, кажу відразу, що тут не замішані сторонні люди і про «бумеранг» можете теж забути. Так як було тоді і зараз знаємо тільки ми і пояснюватися докладніше не бачу сенсу. Я не знаю що буде далі, але на даний момент хочеться всю свою енергію направити в інше русло. Я вірю що вдасться перетворити наші відносини в ідеальний батьківський тандем заради Ратмірчика. Спасибі тобі за те, що ти зробив для мене, за твою любов і нескінченну підтримку. За те, що виростив з поганої 18-річної малятка мене таку яка я зараз. Прости мене за все минуле. Я обіцяю тобі виховати нашого сина в любові до свого батька",- написала колишня супутниця життя Тіматі в Інстаграмі.

У публікації Решетова розмістила ряд їхніх спільних знімків.

Чутки про можливе розставання зоряної пари ходили вже близько місяця-приводом до їх поширення став роздільний відпочинок Тіматі і Решетової.

У розділі сторіз кинута жінка показала, як 11-місячний син Ратмір допомагає їй збирати речі. 

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Як відзначають в російських ЗМІ, нове розлучення можна назвати "дивним" збігом в житті Тіматі: він вже вдруге йде з сім'ї, ледь вік дитини наближається до року

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше "Закоханий і трепетно ніжний", — Бреда Пітта засікли з юною красунею з Німеччини.