Скандально відома російська балерина Анастасія Волочкова, яка прославилася не стільки професіоналізмом, як любов'ю до лазні і шпагатів в бікіні, що неодмінно показує на своїй сторінці в соцмережі Instagram. А цього разу зірка вирішила зі своєї сторінки в соцмережі висловитися про весілля колишнього чоловіка і батька її дочки Ігоря Вдовіна.

Читайте Знай в Google News!

"Прокидаюся вранці з коханою людиною від дзвінків журналістів. Подумала, що щось сталося. А питання з приводу майбутнього весілля "мого колишнього чоловіка", з яким я офіційно не була розписана. Цей Альфонс є батьком моєї дочки, у якої моє прізвище. Це єдине, що мене пов'язує з цією людиною. "ВЕСІЛЛЯ АЛЬФОНСА". Рада та любов! Але я причому в цій ситуації? Це чергове святкування його, включаючи мою з ним розкішне весілля, організоване на відняті у мене обманним шляхом гроші 13 років тому. (3 мільйони доларів, на які він живе і містить всі свої сім'ї). Можу сказати правду, як є.

Анастасія Волочкова з колишнім чоловіком, фото-Seldon.News
Анастасія Волочкова з колишнім чоловіком, фото-Seldon.News

З перших днів нашого знайомства мій "колишній чоловік" постійно брав у мене в борг величезні суми грошей (від 600 тисяч доларів до мільйона). На них він і жив. Ставши батьком моєї дочки він пішов далі і взяв 3 млн доларів, які не повернув досі. Мало того. Відразу з мильної бульбашки (про що мене попереджала його колишня дружина) він перетворився на "бізнесмена" коштом піару на Моєму імені, Про що дуже мене тоді просив, з'являючись зі мною в екранах ТБ і на обкладинках таблоїдів. (Тоді йому дуже Це було вигідно). Після нашого весілля у цієї людини були інші дружини. Дивно, що через 16 років він на все життя залишається "колишнім чоловіком Анастасії Волочкової".

Популярні новини зараз

Наталія Могилевська блиснула стрункою фігурою, українці вражені: "Прям квітнете"

У Львові маршрутка збила наречену Холодницького, перші подробиці

Мати 13 дітей наклала на себе руки: її вважали взірцем сімейного щастя

Найбiльш перероблена з "Від пацанки до панянки" звернулася до лікарів: "Обличчя стає..."

Показати ще

Мене бентежить той факт, що в Альфонса гряде весілля, а Коментарі просять у мене. Чому не дзвонять його офіційним дружинам? З якими він розлучався з причини, що вони не давали йому грошей. Мене не цікавить життя людини, що надійшла з матір'ю його дитини підло і нелюдяно. Чому не беруть коментарі у молодят? Або без прив'язки до мого імені вони нікому не цікаві? Мабуть, так. Це ж позорище якесь, вибачте. Моє весілля було найрозкішнішим. На мої ж гроші. Про дату мого наступного весілля я повідомлю вам особисто. А це позорище, фальш, лицемірство і дешеву гру я коментувати не стану. Я готую новий спектакль і повністю занурена в роботу по 6 годин на день. І щаслива в любові і у творчому процесі. Справжніх вам благ!",- написала Волочкова.

View this post on Instagram

Дорогие друзья. Ну что происходит?!🤷‍♀️ Просыпаюсь утром с любимым человеком от звонков журналистов.🙈 Подумала, что что-то случилось.🙈 А вопросы по поводу грядущей свадьбы "моего бывшего мужа"😂,с которым я официально не была расписана. Этот Альфонс является отцом моей дочери, у которой моя фамилия. Это единственное, что меня связывает с этим человеком. "СВАДЬБА АЛЬФОНСА"👍 Совет да любовь! Но я причём в этой ситуации?🤷‍♀️ Это очередное празднование его, включая мою с ним роскошную свадьбу,организованное на отнятые у меня обманным путём деньги 13 лет назад. (3 миллиона долларов, на которые он живет и содержит все свои семьи). Могу сказать правду, как есть. С первых дней нашего знакомства мой "бывший муж" постоянно брал у меня в долг огромные суммы денег (от 600 тысяч долларов до миллиона). На них он и жил. Став отцом моей дочери он пошёл дальше и взял 3 млн долларов, которые не вернул до сих пор.. Более того. В одночасье из мыльного пузыря (о чем меня предупреждала его бывшая жена🙈) он превратился в "бизнесмена" за счёт пиара на моем имени, о чем очень меня тогда просил, появляясь со мной в экранах ТВ и на обложках таблоидов. (Тогда ему очень это было выгодно). После нашей свадьбы у этого человека были другие жёны🤷‍♀️ Удивительно, что спустя 16 лет он на всю жизнь остаётся "бывшим мужем Анастасии Волочковой"😂 Меня обескураживает тот факт, что у Альфонса грядёт свадьба, а комментарии просят у меня.🤷‍♀️ Почему не звонят его официальным жёнам?😂 С которыми он разводился по причине, что они не давали ему денег.🙈 Меня не интересует жизнь человека, поступившего с матерью его ребёнка подло и бесчеловечно.😝 Почему не берут комментарии у молодоженов? Или без привязки к моему имени они никому не интересны?🐣🤷‍♀️ Видимо да.. Это же позорище какое-то, простите.😝 Моя свадьба была самой роскошной.🌺 На мои же деньги. О дате моей следующей свадьбы я сообщу вам лично.👍 А это позорище, фальшь, лицемерие и дешевую игру я комментировать не стану. Я готовлю новый спектакль и полностью погружена в работу по 6 часов в день.🩰 И счастлива в любви❤️ и в творческом процессе.🩰 Истинных вам благ!🙏😊 #анастасияволочкова

A post shared by Анастасия Волочкова (@volochkova_art) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, змарніла Волочкова шокувала фігурою у вузькому платті.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Волочкова налякала небеса спробою дотягнутися до них шпагатом.

Також портал "Знай.ua" писав, що Волочкова розклала свій гігантський делікатес, запахло морем по всій окрузі.