Популярна українська телеведуча Ольга Фреймут просто обожнює привертати до себе увагу різними способами в Instagram і Facebook. Нещодавно знаменитість виставила нове відео, в якому вирішила навчити українців етикету, запустивши нову рубрику під хештегом #етикетзфреймут. Так, артистка на цей раз показала, як правильно їсти хліб, продемонструвавши правило хорошого тону на булочці для гамбургерів з відомої кафе-кондитерської в центрі Києва.

Красуня зазначила, що хлібобулочні вироби в закладах або гостях ні в якому разі не треба кусати, їх варто відламувати по шматочках. Виявляється, у такого правила є історичне пояснення - в давній Англії вважалося, що у поганих господинь черствий хліб, а якщо гості "відщипують" від м'якої здоби шматочок, значить вона свіжа. Ольга також розповіла про сендвічі та бутерброди: відриті - їмо з приладами, закриті - кусаємо, а чистий хліб відламуємо шматочками.

Як правильно їсти хліб? Кусати? Розрізати? Ні. Хліб завжди відщипуємо. Навіть, якщо подали булочку та окремо масло, розрізати її навпіл не етикетно. Відламуємо шматочок - і його мастимо.

Популярні новини зараз

Українці дізналися стать дитини вагітної Каті Осадчої: "Хто має народитися?"

Заміжня Оля Цибульська заговорила про курортний роман: "Вже горить"

Тіна Кароль у прозорій сукні зробила українцям несподіваний сюрприз: "Вибух драйву"

Юрій Горбунов та Катя Осадча не стримують радості: "Нарешті! Відважна четвірка"

Показати ще