Український виконавець Сергій Бабкін вклонився найдорожчим жінкам у своєму житті. Артист активно ділиться на своїх сторінках у соціальних мережах Facebook та Instagram моментами особистого життя. 

Читайте Знай в Google News!

Бабкін зазначив, що дівчата і жінки в усі часи були найважливішим мотиватором в житті будь-якого чоловіка.

Популярні новини зараз

Хмельничани вимирають тисячами, експерти озвучили цифри і злякалися

42-річна жінка чекала на трійню, але пологи стали шоковою терапією для всіх: "Я бачу ще ніжки"

У родині Фреймут сталося диво: знову вагітна

Розпатлана Брежнєва без макіяжу здивувала мережу, "справжнє обличчя" дружини Меладзе: "Я оф*генна"

Показати ще

View this post on Instagram

Девушки и женщины во все времена были самым важнейшим мотиватором в жизни любого мужчины. ⠀ Они, как путеводные звезды которые показывали всегда верный путь, надо лишь прислушаться, наблюдать и чувствовать. Они как природа, которая создала нас, всегда первозданно прекрасна и естественна в любых проявлениях, без приукрашений. Они — любовь, которая заставляет идти на край света, покорять вершины, и возбуждает на созидание. ⠀ Женщина сильнее мужчины — это факт. И дело совсем не в крепости мышц, не в их количестве и объемах. Её колоссальная сила и мощь в энергии, которой она обладает. Греет душу, наполняет светом внутренний мир, и будоражат сознание. ⠀ Я помню всех женщин, благодаря которым я стал тем, кем есть сейчас. И даже если не произношу вслух, я знаю, что внутри моей души, интуитивно, может не до конца осознано, но я благодарю их от всего сердца каждый день. ⠀ Все что я делаю, все мои достижения и успехи — это благодарность им. И пусть я не помню фамилии многих, но помню имена и отчества, и ясно вижу каждую перед собой закрывая глаза. Позвольте я назову их. Нина Павловна Бабкина — моя мама, Лидия Филипповна Бабкина — моя бабушка, Алла Лазаревна Хомутова — мой педагог по классу флейта, Екатерина Петровна — классный руководитель начальных классов 106 школы, Елена Николаевна — классный руководитель средних классов 106 школы, Наталья Ивановна — классный руководитель 10 и 11 классов Лицея Искусств, Татьяна Яковлевна — учитель физкультуры Лицей Искусств, Любовь Евгеньевна Шульга — мастер курса театрального института, Алла Яковлевна Уманец — педагог по вокалу театрального института, Инна Николаевна Фалькова — педагог хореографии театрального института, Снежана Бабкина — мой Ангел, Веселина Бабкина — доченька. ⠀ Все они — ярчайшие звёзды моего жизненного пути. Основоположники моего человеческого и профессионального жизненного роста. ⠀ #DayOfTheGirl #ДівчатаРулять #ПідтримуюДівчат #Unicef

A post shared by Sergey Babkin.5nizza.Musician. (@babkin_official) on

"Вони, як дороговказні зірки які показували завжди вірний шлях, треба лише прислухатися, спостерігати і відчувати. Вони як природа, яка створила нас, завжди первозданно прекрасна і природна в будь-яких проявах, без прикрас. Вони-любов, яка змушує йти на край світу, підкорювати вершини, і збуджує на творення", - написав виконавець.

Зокрема, Бабкін зізнався, що жінка сильніша за чоловіка - це факт. І справа зовсім не в фортеці м'язів, не в їх кількості і обсягах. Її колосальна сила і міць в енергії, якою вона володіє. Гріє душу, наповнює світлом внутрішній світ, і розбурхують свідомість.

⠀ "Я пам'ятаю всіх жінок, завдяки яким я став тим, ким є зараз. І навіть якщо не вимовляю вголос, я знаю, що всередині моєї душі, інтуїтивно, може не до кінця усвідомлено, але я дякую їм від щирого серця Кожен день. Все що я роблю, всі мої досягнення і успіхи — це подяка їм. І нехай я не пам'ятаю прізвища багатьох, але пам'ятаю імена та по батькові, і ясно бачу кожну перед собою закриваючи очі. Дозвольте я назву їх", - попросив співак.

І перелічив найдорожчих у його житті жінок:

Ніна Павлівна Бабкіна-моя мама,
Лідія Пилипівна Бабкіна - моя бабуся,
Алла Лазарівна Хомутова-мій педагог по класу флейта,
Катерина Петрівна-класний керівник початкових класів 106 школи,
Олена Миколаївна-класний керівник середніх класів 106 школи,
Наталія Іванівна-класний керівник 10 та 11 класів ліцею мистецтв,
ТЕТЯНА ЯКІВНА-вчитель фізкультури Ліцей мистецтв,
Любов Євгенівна Шульга-майстер курсу театрального інституту,
Алла ЯКІВНА Уманець-педагог з вокалу театрального інституту,
Інна Миколаївна Фалькова-педагог хореографії театрального інституту,
Сніжана Бабкіна-мій Ангел,
Веселина Бабкіна-донечка.

Завершуючи пост, артист зазначив, що всі вони - найяскравіші зірки мого життєвого шляху. Основоположники мого людського і професійного життєвого зростання.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Сніжана Бабкіна видала, як починати ранок правильно, забудьте про негатив на цілий день.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Сергій Бабкін розповів, чому всі свої виступи проводить босоніж.