Міла Кузнєцова - відома українська модель плюс-сайз, блогерка і володарка бюста 13-го розміру. Дівчина брала участь у конкурсі Miss Universe Plus Size 2019 року. А на її аккаунт в Instagram підписано понад 550 тисяч осіб, яких вона частенько балує яскравими фото і Відео зі свого життя. Так і цього разу красуня показала миле фото, на якому відкрито демонструє пишні груди, а в підписі до нього заговорила про бодіпозитив.

Читайте Знай в Google News!

"Про любов і бодіпозитив. Деякі думають, що в слові "бодіпозитив" головна частина – "боді". А ось і ні! У ньому головне - "позитив". Бодіпозитив - це історія не про тіло, а про любов і прийняття. Себе та інших. Ви можете бути худою, можете бути повною. Можете тренуватися до упаду, можете лежати на дивані. Можете їсти тільки супер-правильну їжу, можете їсти що хочете і не паритися. Головне - щоб ви, ви самі були в мирі з цим тілом і цим способом життя. Ви, а не колеги на роботі, не коментатори в фейсбуці, не всякі порадники і сторонні спостерігачі. Ніхто з них не знає ваше тіло так, як ви. І нікому крім вас не жити з цим тілом до кінця своїх днів. Тому ніхто крім вас не може вирішувати, що вам з цим тілом робити і яким йому треба бути.

Знаєте, чим бодіпозитивні люди відрізняються від всіх інших? Тим, що вони для себе ці питання вирішили! Зрозуміли можливості свого тіла. Зрозуміли, про що з ним можна домовитися, про що не вийде. Зрозуміли, на що вони готові заради свого тіла, а що вище їх сил. І діють згідно з прийнятим планом. Співміряти свої ресурси і можливості з бажаннями - це теж частина бодіпозитиву. Ставити реальні цілі і радіти їх досягненню - це теж частина бодіпозитиву. Посмішка і гарний настрій - найважливіша частина бодіпозитиву, але вони самі підтягнуться, якщо перестати заганятися і почати жити. І доповім я вам, мало на світі є людей, настільки позитивних і бодіпозитивних одночасно, як я і мої передплатниці в нас стільки любові і тепла - вистачить, щоб весь світ обійняти. Так вміють тільки ті, хто в злагоді з собою коментарі і компліменти вітаються", - написала Кузнєцова в підписі до фото.

View this post on Instagram

О ЛЮБВИ и БОДИПОЗИТИВЕ Некоторые думают, что в слове "бодипозитив" главная часть - "боди". А вот и нет! В нем главное - "позитив". Бодипозитив - это история не о теле, а о любви и принятии. Себя и других. Вы можете быть худой, можете быть полной. Можете тренироваться до упаду, можете лежать на диване. Можете есть только супер-правильную еду, можете есть что хотите и не париться. Главное - чтобы вы, вы сами были в мире с этим телом и этим образом жизни. Вы, а не коллеги на работе, не комментаторы в фейсбуке, не всякие советчики и сторонние наблюдатели. Никто из них не знает ваше тело так, как вы. И никому кроме вас не жить с этим телом до конца своих дней. Поэтому никто кроме вас не может решать, что вам с этим телом делать и каким ему надо быть. Знаете, чем бодипозитивные люди отличаются от всех остальных? Тем, что они для себя эти вопросы решили! Поняли возможности своего тела. Поняли, о чем с ним можно договориться, о чем не получится. Поняли, на что они готовы ради своего тела, а что выше их сил. И действуют согласно принятому плану ))) Соразмерять свои ресурсы и возможности с желаниями - это тоже часть бодипозитива. Ставить реальные цели и радоваться их достижению - это тоже часть бодипозитива. Улыбка и хорошее настроение - важнейшая часть бодипозитива, но они сами подтянутся, если перестать загоняться и начать жить ;) И доложу я вам, мало на свете есть людей, настолько позитивных и бодипозитивных одновременно, как я и мои подписчицы В нас столько любви и тепла - хватит, чтобы весь мир обнять. Так умеют только те, кто в ладу с собой ;)комментарии и комплименты приветствуются ))) . @zvezdagramma @bodypositivelike . . #bodypositive #bigsize #beautiful #blackandwhite #plussize #plussizefashioninukraine #plussizefashionukraine #plusisequal #plussizefashion #plussizemodel #modelplussize #modeling #modellife #model #bbw #ukrainegirl #ukraine

Популярні новини зараз

Красуня-донька Ольги Сумської оголила пишне декольте в сміливій сукні: "Ви про що подумали?"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Показати ще

A post shared by МИЛА КУЗНЕЦОВА MISS UKRAINE🇺🇦 (@mila_kuznetsova10) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, насолити колишньому, зробити пластику, "продати" себе – як соціальні мережі змінюють життя.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв: татуювання для дівчат – що робити, а що краще немає.

Також портал "Знай.ua" писав, що українська Кардашьян позбулася купальників і показала свої "диньки" з "персиком".