У Мережі вже не перший тиждень користувачі активно говорять про зраду Сергія Глушка Наташі Корольовій. Та сама коханка Анастасія Шульженко процитувала у своєму Іnstagram Лева Толстого: "Всі щасливі сім'ї схожі один на одного, кожна нещаслива сім'я нещаслива по-своєму", - "Анна Кареніна".

Читайте Знай в Google News!

Дівчина у одному відео показала найвідоміші зіркові пари шоубізу, серед яких Павло Воля, Дмитро Нагієв, Олег Газманов, Влад Топалов зі своїми другими половинками.

"Як же це мило, коли люди не беруть на себе відповідальність за свої вчинки, коли винні всі навколо: повії, клофелінщиці, речовини, злісні зелені чоловічки (або це були сутності, я просто не помітила, теж була під "речовинами"🤔), ретроградний Меркурій, ТБ, ЗМІ, Ернст зрештою, ах ні, не він, змовники проти нього! Та хто завгодно, можна перераховувати і далі дурні виправдання і припущення, але це не до мене, це до того, хто на 200% м@@@к (букви можете самі поставить, кому як подобається). "ЗМІ винні", а я їм хочу сказати спасибі Зате, що дали мені можливість захистити себе! Бо з наявним адміністративним ресурсом, люди із зіркою в лобі можуть творить, що завгодно", - йдеться у повідомленні.

А себе дівчина називає простою смертною (зараховує себе до таких), і цікавиться, що робити? Як захистити себе?

Популярні новини зараз

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Український священик пережив полон бойовиків Путіна і жахнув правдою: "Довели до коми"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

"Тихо і мирно змиритися з тим, що хочуть на мене повісити? Чому ніхто вперто не хоче чути, що я все оприлюднила тільки після того, як оголосили про неіснуючу пропажу, у мене не було другого вибору, мене звинуватили в тому, чого я не робила і могли дати термін!!! Одумайтеся!!! А що це за Відео?))) Це що хіт Парад коханок, які зруйнували сім'ї?) Ну тоді якщо виходити з цієї логіки, то там не вистачає тільки однієї фотографії!!! Насолоджуйтесь!!! 😘 P. S: можете звинувачувати мене в цинізмі, відсутність душі і розуму, але мені плювати, я більше ніколи, ніколи не дам себе в образу!!! 🧡 🧡 🧡Всім любові, миру і гармонії!!! 🧡🧡🧡", - побажала вона.

View this post on Instagram

⠀⠀⠀⠀⠀⠀🖤🖤🖤 "Все счастливые семьи похожи друг на друга, каждая несчастливая семья несчастлива по-своему." Лев Толстой "Анна Каренина" _____________________________________ Как же это мило, когда люди не берут на себя ответственность за свои поступки, когда виноваты все вокруг: проститутки, клофелинщицы, вещества, злобные зелёные человечки (или это были сущности, я просто не заметила, тоже была под "веществами"🤔), ретроградный меркурий, ТВ, СМИ, Эрнст в конце концов, ах нет, не он, заговорщики против него! Да кто угодно, можно перечислять и дальше дурацкие оправдания и предположения, но это не ко мне, это к тому, кто на 200% м@@@к (буквы можете сами поставить, кому как нравится). "СМИ виноваты", а я им хочу сказать спасибо зато, что дали мне возможность защитить себя! Ибо с имеющимся административным ресурсом, люди со звездой во лбу могут творить, что угодно! А мне простой смертной (я причисляю себя к таким), что делать? Как защитить себя? Тихо и мирно смириться с тем, что хотят на меня повесить? Почему никто упорно не хочет слышать, что я всё предала огласке только после того, как объявили о несуществующей пропаже, у меня не было другого выбора, меня обвинили в том, чего я не совершала и могли дать срок!!! Одумайтесь!!! А что это за видео?))) Это что Хит Парад любовниц, которые разрушили семьи?) Ну тогда если исходить из этой логики, то там не хватает только одной фотографии!!! Наслаждайтесь!!! 😘 P. S: можете обвинять меня в цинизме, отсутствие души и ума, но мне плевать, я больше никогда, никогда не дам себя в обиду!!! 🧡🧡🧡Всем любви, мира и гармонии!!! 🧡🧡🧡 ________________________________________________ #ЕслиТыШипыПосеешьВиноградНеСоберёшь #tbt #СМИ #АнастасияШульженко #DontGrowUpItIsaTrap #ShulzhenkoAnastasiya

A post shared by Анастасия Шульженко (@anastasiya.shulzhenko) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, Королева яскраво помстилася Тарзану за зраду з "сурогатною мамою": сама майже стала "стриптизеркою".

Як повідомляв Знай.uа, коханка Тарзана зламала поліграф, для Корольової є сюрприз.

Знай.uа писав, акторка без Оскара: коханка Тарзана зізналася навіщо намагалася зруйнувати сім'ю Корольової.