Телеканал СТБ оголосив про вихід нового романтичного реаліті-шоу "Холостячка". І якщо в "Холостяку" за серце красеня борються кілька десятків дівчат, то в" Холостячку", відповідно за серце героїні будуть боротися чоловіки. Головною героїнею нового шоу стала актриса, яка виконала головну роль в гучному серіалі" кріпосна", і переможниця "Танців з зірками" Ксенія Мішина. Нещодавно у своєму Instagram зірка показала миле фото, а в підписі до нього підняла важливу тему сексуального виховання дітей.

Читайте Знай в Google News!

"Сексуальність. Як багато в цьому слові. Життя йде і такі фундаментальні речі з її плином розкриваються в нашому житті все з нових і нових сторін. У дитинстві, якщо вірити Фрейду, цей аспект закладає в нас багато сценаріїв, з якими ми потім будемо йти в життя. У підлітковому віці вона розкриває нам душу: все ж пам'ятають першу гарячу любов?! Тепер, коли я і сама мама я дивлюся на це, і з висоти досвіду мені стає страшно. Те, який зараз діти бачать цю сторону нашого життя, не надихає і не заспокоює.

Кліпи, доступність порно, блогери і стримери, з усіх боків ллється моторошна спотворена форма того, як виглядає цей насправді, священний і сакральний акт. Мене жахає те, що мозок все зберігає, все залишається там. І що потім сформується з обривків цієї інформації? Як ми зможемо виховати, нове щасливе і вільне покоління, якщо в такому важливому питанні немає культури, обмежень і правильної освітньої політики?! Друзі, батьки, діліться досвідом і наболілим! Що думаєте з цього приводу? Як виховуєте своїх дітей?",- написала Мішина в підписі до фото.

View this post on Instagram

Сексуальность ⠀ Как много в этом слове🤪🙃 ⠀ Жизнь идёт и такие фундаментальные вещи с ее течением раскрываются в нашей жизни все с новых и новых сторон. В детстве, если верить Фрейду, этот аспект закладывает в нас много сценариев, с которыми мы потом будем идти в жизнь. В подростковом возрасте она раскрывает нам душу: все же помнят первую горячу любовь?! Теперь когда я и сама мама я смотрю на это, и с высоты опыта мне становится страшно. То, какой сейчас дети видят эту сторону нашей жизни, не вдохновляет и не успокаивает. Клипы, доступность порно, блогеры и стримеры, со всех сторон льётся жуткая искаженная форма того, как выглядит этот на самом деле, священный и сакральный акт. Меня ужасает то, что мозг все сохраняет, все остаётся там. И что потом сформируется из обрывков этой информации? ⠀ Как мы сможем воспитать, новое счастливое и свободное поколение, если в таком важном вопросе нет культуры, ограничений и правильной образовательной политики ?! ⠀ Друзья, родители, делитесь опытом и наболевшим! Что думаете по этому поводу? Как воспитываете своих детей?

Популярні новини зараз

На Тернопільщині зникла юна красуня зі стрижкою "під каре" - батьки заливаються корвалолом

19-річна онука Ющенка влаштувала нічні покатеньки з маленьким другом

Данила Гетманцева запідозрили в лобізмі інтересів "скрутчиків" ПДВ - ЗМІ

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще

A post shared by Ксения Мишина (@misha.k.ua) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, чоловіки з радістю біжать на кастинг "Холостячки" – Решетник розкрив пікантні деталі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що в Україні проміняли "Холостяка" на "Холостячку", подробиці нового реаліті.

Також портал "Знай.ua" писав, що переможниця "Танців з зірками" Мішина розкрила подробиці інтимних сцен.