Відома українська співачка Анна Сєдокова, яка зараз живе і працює в Росії, не може прожити і дня без нових знімків в Instagram. Нещодавно знаменитість виклала трепетне спільне селфі з новоспеченим чоловіком, баскетболістом Янісом Тіммою, позуючи в ліфті з захисних масках.

Так, артистка вирішила напоумити своїх численних шанувальників не забувати про неважкі правила гігієни, такі як миття рук, антисептик і маски, щоб не підхопити злостасний COVID-19. При цьому красуня розсмішила несподіваним відео, на якому Філіп Кіркоров абсолютно безкоштовно роздавав одноразові маски на одній зі станцій метро в Москві. Пізніше виявилося, що волонтером був зовсім не "король" поп-музики, а його двійник, пародист Сергій Силантьєв.

View this post on Instagram

Маска это безопасность . Точка. Мы можем бесконечно спорить , но лучше просто носить . Я сегодня увидела видео, как на станции Нахабино мужчина, похожий на Филиппа Киркорова, раздавал пассажирам маски? 👍🔥 🤩 @fkirkorov пользуются твоей популярностью и любовью к тебе во благо ) Маска сегодня - просто базовая вещь в гардеробе осень-зима 2020!😷 Найти этот хит сезона у нас в Подмосковье легко - продают даже в транспорте 🚌 У маски масса плюсов. Сочетается с любым луком👗Выглядит интеллигентно. Добавляет образу загадочности. И главноe: позволяет попасть в общественные места❗️Без маски сейчас почти никуда не пускают. Ну и на полном серьёзе, друзья: #носитемаски! Никто не хочет повторения весеннего карантина. Сейчас стараются вводить локальные ограничения, чтобы сохранить рабочие места, бизнес, наше здоровье. Измеряется температура на входах в ТЦ, на вокзалы, в другие общественные места. За соблюдением масочного режима следят волонтеры. В Подмосковье ежедневно производят больше 4 млн масок. Давайте и мы внесём свой вклад в борьбу с вирусом🦠 Просто наденем маски. Позаботимся друг о друге 🤝

A post shared by ANNA SEDOKOVA (@annasedokova) on

Популярні новини зараз

Кондратюк показав сім'ю і розчулив зізнанням - "Мій надійний тил"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

У Львові помер молодий сержант: "Зустрічав біля суду з посмішкою"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще

Маска це безпека . Крапка. Ми можемо нескінченно сперечатися, але краще просто носити . Я сьогодні побачила відео, як на станції Нахабіно чоловік, схожий на Філіпа Кіркорова, роздавав пасажирам маски? 👍🔥 🤩 @fkirkorov користуються твоєю популярністю і любов'ю до тебе на благо ) Маска сьогодні - просто базова річ в гардеробі осінь-зима 2020!😷 Знайти цей хіт сезону у нас в Підмосков'ї легко-продають навіть в транспорті 🚌 У маски маса плюсів. Поєднується з будь-яким луком👗виглядає інтелігентно. Додає образу загадковості. І головне: дозволяє потрапити в громадські місця☺️Без маски зараз майже нікуди не пускають. Ну і на повному серйозі, друзі: #носитьмаски! Ніхто не хоче повторення весняного карантину. Зараз намагаються вводити локальні обмеження, щоб зберегти робочі місця, бізнес, наше здоров'я. Вимірюється температура на входах в ТЦ, на вокзали, в інші громадські місця. За дотриманням масочного режиму стежать волонтери. У Підмосков'ї щодня виробляють більше 4 млн масок. Давайте і ми внесемо свій внесок у боротьбу з вірусом🦠 Просто одягнемо маски. Подбаємо один про одного 🤝

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раньше "Знай.uа" розповідав про те, що Анна Сєдокова виклала серію фото з маленьким сином Гектором, який вкусив її за п'яту точку.

Також знаменитість відпочивала в Туреччині.

А ще Сєдокова сексуально потерлася об стіни, знявши це на відео.