Популярна українська співачка Світлана Лобода, яка вже давно живе і будує кар'єру в Росії, часто радує публіку новинами про своє життя в Instagram. Цього разу знаменитість порадувала публіку спекотними фото з відпочинку, на яких позує в сексапільному бікіні.

Читайте Знай в Google News!

Як видно, Світлана відображена в красивій локації - вона спокусливо позує на красивому білому пляжі біля Пальми. Перед камерою зірка з'явилася в крихітному чорному бікіні, яке підкреслило рельєфне струнке тіло і пружні принади, а свій образ вона доповнила невеликий темним капелюхом і маленьким пляжним парасолькою. У підписі до публікації Лобода написала: "Вона ще літає, але зовсім скоро обіцяє повернутися...". Фанати в захваті від нових фотографій зірки, її завалюють компліментами в коментарях до публікації.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Популярні новини зараз
Україні загрожує тотальний блекаут: експерти зробили важливе попередження Тарифи підняли, а допомогу урізали: на скільки зросте вода у січні Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
Показати ще

Нагадаємо, поки в Україні паніка через коронавірус, Лобода анонсувала тур по батьківщині.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Лобода показала свої викрутаси, не соромлячись камери.

Також портал "Знай.ua" писав, що Лобода на відпочинку влаштувала еротичну гімнастику, Волочковій є чому повчитися.