Українська співачка, переможниця пісенного конкурсу "Євробачення" Джамала поділилася фото з дитинства, на якому показала рідний Крим у листопаді, який виявився тоді відносно теплим.

Читайте Знай в Google News!

Відповідна публікація була розміщена на підтвердженій сторінці Джамали у соціальній мережі "Інстаграм".

Як пояснила зірка, у цю пору року вони могли дозволити собі пробіжки на свіжому повітрю і навіть плавання навздогін.

"13 років і мій берег в Кучук-озені.

Популярні новини зараз
Іспанці в шоці: як українські школярі обійшли місцевих за півроку Проведіть ревізію у гаманцях: Нацбанк виводить з обігу частину монет Блогер Трушковский подтвердил, что его бывшая Мусина открыла салоны красоты G. Bar на деньги украденные ее экс-супругом Чередниченко в Укроборонпроме Бусифікація та незаконне затримання: що робити, якщо силоміць доставили до ТЦК
Показати ще

Ви кажете, глобальне потепління?

А я пам'ятаю, як в цей час в школі у нас була фізкультура на березі моря і плавання наввипередки", — написала Джамала.

Скріншот Instagram
Скріншот Instagram

Хоча погода тоді й справді могла бути досить теплою, водичка все ж точно такою не була хоча б через більшу тепломісткість, ніж у повітря.

У кадрі можна розгледіти Джамалу ще підлітком. На ній білі кросівки, чорні штани і синя кофта. Її каштанове волосся розпущене, дівчина посміхається. Фото зроблено на пірсі біля моря (його шматочок потрапив у об'єктив). Справді, по знімку не можна подумати, що він зроблений у холодну листопадову погоду.

Нагадаємо, Джамала змінила образ заради культового глянцю.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Джамала показала фанатам підрослого сина.

Також портал "Знай.uа" писав, що Джамала пожартувала над шанувальниками, виклавши зворушливий знімок.