Артистка Крістіна Агілера розбурхала шанувальників, коли вона позувала для фотографій топлес перед своєю появою на фестивалі LadyLand.

Дану публікацію Крістіна Агілера продемонструвала у своєму акаунті в Instagram.

Співачка Genie in a Bottle виглядала бездоганно, коли вона позувала для двох фотографій перед туалетним столиком та дзеркалом, одягнена лише у сині джинси та масивний браслет-ланцюжок.

Христина показала довге світле волосся, яке падало на пишні груди і спускалося до талії джинсів.

На другому зображенні її руки піднято над головою, що, на переконання фанатів, було посиланням на обкладинку її альбому 2002 року Stripped.

Популярні новини зараз
Роботу ТЦК повністю змінять: що планується Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам "Території не повернемо": українців закликали готуватися до другої війни
Показати ще

Вона підписала пост: "Один тиждень до @ladylandfestival. Хто там буде?"

Христину також можна було побачити з тінями для повік, темною помадою та підведенням для губ на її зображеннях.

Вона поділилася публікацією зі своїми 7,6 мільйонами підписників у Instagram перед своїм виступом на фестивалі LadyLand у Брукліні.

Зірка очолила захід, у якому також взяли участь Керолайн Полачек, Skin, Aquaria та Ніна Скай.

На пост швидко відреагував легіон шанувальників Христини, які високо оцінили «гарні» фотографії.

Один написав: «ОМГ, ТИ ВБИВАЄШ МЕНЕ».

Інший прокоментував: "Богиня".

Третій відповів: «Бездоганна. Я ЛЮБЛЮ ТЕБЕ".

Тим часом четвертий відповів: «Найкрасивіша жінка».

Нагадаємо, що Крістіна Агілера показала качан між ногами прямо на концерті.