Для творчих людей, їхня творчість під час війни стає рятівною соломинкою, за яку хапаєшся, щоб втриматися на плаву. Екслідер та засновник гурту "Тартак" Олександр Положинський у проміжках між боями записує вокал.

Про це музикант розмістив інформацію на сторінці в Instagram. Він розповів, що нещодавно пісня "Як ти там?" була написана цього літа, а є ще пісня "Хто там" її історія сягає у 2021 рік.

Олександр Положинський. Фото: скриншот Instagram
Олександр Положинський. Фото: скриншот Instagram

Торік ми почали її записувати, закінчили тільки сьогодні. Вирішили одразу викладати - раптом комусь треба. Знайти "Хто Там?" поки можна лише на моєму ТГ-каналі. https://t.me/sashkopolo - написав Олександр.

Він також зізнався, що існує дві версії цієї пісні, "одна більше подобається мені, інша - музикантам". Тому було вирішено оприлюднити дві версії, щоб слухачі обрали свій варіант.

На платформах ця та інші пісні, які поки є лише в Телеграмі, з‘являться аж тоді, коли вийде весь альбом. Коли саме - поки не знаю. - написав співак.

Олександр Положинський. Фото: скриншот Instagram
Олександр Положинський. Фото: скриншот Instagram

Також він розповів, що попереджуючи хейтерів хотів би наголосити, що служить в ЗСУ, а вокал прописує у короткі моменти відпочинку, власне, замінюючи відпочинок творчістю.

У коментарях відгукнулися та потішили фідбеком музиканта та його команду:

"І знову пісня у саме серце, викладайте в інсту, щоб можна було ширити", " Та які злоязикі, Сань?) Ми всі тебе любимо", "Дуже круто!! Як завжди!", "Олександр Положинський - абсолютно неймовірний! Дякую за захист і за творчість!", - написали в коментарях.

Скриншот коментарів
Скриншот коментарів

Нагадаємо, ми писали, що Олександр Положинський написав пісню про воїнів ЗСУ "Як ти там?", змусивши захисників ховати сльози.

Популярні новини зараз
Пенсію перерахують не всім: хто залишиться без доплати Обмеження скасували: пенсії затримувати більше не зможуть ВПО можуть стати безхатьками: кого виселятимуть з тимчасового житла Тарифи піднімуть вдвічі: ціни на воду розорять людей
Показати ще

Як повідомляв "Знай.ua" екслідер "Тартак" Олександр Положинський похвалився, чому навчився за три місяці в ЗСУ: "Навіть не на нулі — а ще трохи далі"

Також "Знай.ua" інформував, що друг Положинського з гурту Karta Svitu Марунич випустив новий хіт, присвячений Патрону.