Знаменита співачка Оля Полякова, яка напередодні обурила українців кадрами із розкішного відпочинку у Буковелі, відповіла на хейт у свій бік. Відповідний ролик зірка опублікувала в сторіс на своїй сторінці в соціальній мережі instagram.

Оля Полякова заявила, що після того, як опублікувала фото з відпочинку у Буковелі, багато хто її засудив. Втім, вона не згодна з критикою на свою адресу. За словами зірки, вона відпочивала в Україні і в першу чергу підтримувала бізнес.

Оля Полякова, фото Знай.ua
Оля Полякова, фото Знай.ua

"Виставила фото про те, як я відпочивала в Буковелі цього року і натрапила на таке погане коментування, що "не час", "як ви можете", "ось ми відпочиваємо та мовчимо". Дорогі мої, я відпочивала в Україні. Бізнес має працювати", - зазначила співачка.

Публікація Олі Полякової, скріншот: Instagram
Публікація Олі Полякової, скріншот: Instagram

Популярні новини зараз
Зняття готівки та перекази: які операції ПриватБанк вважає підозрілими Пенсії піднімуть і без індексації: хто та скільки отримає додатково Правила пільгового проїзду повністю зміняться: посвідчення діяти не будуть Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
Показати ще

Оля Полякова наголосила, що зараз особливо важливо підтримувати бізнес, адже людям треба на щось жити. Вона закликала всіх, хто має можливість, підтримувати бізнес, просто повечерявши в ресторані або десь відпочивши.

"Ви уявляєте, скільки людей отримує зарплату? Це покоївки, кухарі, менеджери, це все, хто працює в цій сфері. Їм що всім зуби на полицю покласти? Бізнес має працювати", - додала вона.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, Полякова радить українцям готель за 100 тисяч, люди отетеріли: "Одні воюють, інші тусують".

Також наш портал інформував, Оля Полякова натягла блискучі "зброю" і поспішила на допомогу воїнам ЗСУ: "У кожного своя зброя".

Крім того, ми писали, Оля Полякова не побоялася і вмазала путіну, Україна точно вистоїть: "Московський карлик залишається дрібним".