Головна музична подія світу Євробачення цього року пройде в Англії, у місті Ліверпуль. З права хазяйкою конкурсу Україна, але зі зрозумілих причин британці погодилися допомогти прийняти естафету. У конкурсі візьмуть участь 37 країн. Перший півфінал відбудеться 9 травня, другий – 11 травня. Фінал пройде 13 травня.

Вже є перші цікаві моменти, які чекатимуть на глядачів та гостей заходу. Британський король Чарльз III у середу, 26 квітня, відвідає Ліверпуль, щоб символічно включити вогні на сцені конкурсу в M&S Bank Arena та продемонструвати її дизайн.

Про це повідомляє ВВС з посиланням на Букінгемський палац.

Король Чарльз III, кадр з відео
Король Чарльз III, кадр з відео

За словами організаторів, оформлення сцени має створити враження, що конкурс "розкриває свої обійми Україні". Тоді всі побачать дизайн.

Популярні новини зараз
ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним Як зупинити грип у перші години: лікар назвав головну помилку українців Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026
Показати ще

А ще під час візиту до Ліверпуля король і королева познайомляться із популярною українською співачкою Юлією Саніною, яка стане ведучою шоу. У соціальних мережах вже жартують, що намічається королівська тусовка.

Юля Саніна. Фото: скрін youtube
Юля Саніна. Фото: скрін youtube

Крім цього у рамках свого візиту Чарльз та Камілла відвідають Центральну бібліотеку Ліверпуля, щоб офіційно відзначити її побратимство з першою публічною бібліотекою України – Регіональною науковою бібліотекою в Одесі.

Нагадаємо, зірка "Євробачення" Катя Павленко з Go_A розплакалася через українців в Італії: "Просто намагаюся заглушити".

Раніше повідомлялося, Кличко ще вчитиметься і навчатиметься: ексгубернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер своїми руками лагодить дороги для простих людей.

Також, переможниця Євробачення Джамала визнала, що їй шкода Баскова: "Вони хворі на голову".