Український актор Тарас Цимбалюк несподівано відверто розповів, як насправді відбувався його вибір переможниці у 14 сезоні романтичного шоу "Холостяк".
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТе, що глядачі бачили на екрані, виявилось далеко не історією про велике кохання.
В інтерв’ю YouTube-каналу Okay Eva артист чесно зізнався: за час участі в проєкті він так і не відчув справжнього емоційного зв’язку ні з однією з учасниць. У фінал, за словами Цимбалюка, потрапили ті дівчата, з якими просто склалося адекватне спілкування — без іскри, але й без конфліктів.
Коли настав момент вирішального вибору, актор опинився в глухому куті. Він не приховує: ситуація зайшла настільки далеко, що довелося звертатися по пораду до продюсерів шоу. Причина була проста й доволі жорстка — результат фіналу для нього не мав принципового значення.
"Я не відчув, що може з кимось статися метч на проєкті. Коли зібралась трійка дівчат, з якими більш-менш складається спілкування, а виключно лише за таким критерієм ця градація відбувалась, то ми з продюсерами сіли, і я кажу: "Давайте порадимося, бо в мене глухий кут. Ви тут як досвідчені люди, порадьте мені, бо мені абсолютно все одно, хто наступним покине проєкт". Я не бачив сенсу розкидатися обіцяючими флюїдами і розповідати дівчатам, що ми з вами будемо будувати майбутнє, що створюватимемо стосунки, що ми пара. Я вже розумів, що це капсульна історія", — говорить актор.
При цьому Цимбалюк наголошує: жодній з учасниць він свідомо не давав хибних надій і не обіцяв спільного майбутнього після завершення шоу. Для нього "Холостяк" залишився окремим етапом життя, який не мав продовження за межами камер.
Однак без емоційних наслідків не обійшлося. Після завершення проєкту актор усе ж відчув потребу попросити вибачення — і лише в однієї учасниці. Йдеться про фіналістку Анастасію Половинкіну.
За словами Тараса Цимбалюка, саме вона стала єдиною, хто прийшов на шоу не за популярністю, а з щирою надією знайти кохання. Уже після фіналу актор усвідомив, що його вибір завдав їй справжнього болю. Особливо це стало очевидно на постшоу, де Анастасія не змогла стримати сліз.
"Єдина, у кого я попросив вибачення, бо я відчув реальні почуття, це Настя. Це єдина дівчина, яка прийшла на проєкт за мною. Це дівчина, яка не написала в шапці профілю "Холостяк-14". Це дівчина, яка не піарилась на цьому проєкті, яка на постшоу сиділа, вмикали кадри з "Холостяка", а вона ревіла, бо я її не обрав. Я попросив вибачення декілька разів, бо зачепив її почуття. Вона прийшла на цей проєкт щиро, і мені було дуже неприємно, що саме через мене в неї така драматична реакція", — зізнався актор.
Це зізнання стало чи не найвідвертішим коментарем Тараса Цимбалюка про "Холостяка" й змусило багатьох глядачів по-новому подивитися на закулісся романтичного шоу, де не завжди перемагає кохання.
Нагадаємо, що "Це трохи дивно": учасниця "Холостяка" натякнула, що Тарас Цимбалюк уже невільний.
Раніше ми повідомляли, що "Холостяк" без фільтрів: учасниці злили, через що насправді виникають найгарячіші скандали, і це не Цимбалюк.