Зірка "Дизель Шоу" Євген Сморигін несподівано відверто заговорив про болючий розділ свого життя — перший шлюб із росіянкою, який розсипався в момент, коли артист обрав Київ замість Москви.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяТоді, зізнається він, усе зламалося не просто швидко, а жорстко — і без шансів на компроміс.
Сьогодні Євген Сморигін щасливо одружений із Лідією та виховує трьох дітей. Але шлях до цього життя був зовсім не казковим. Перші стосунки тривали три роки, з яких лише пів року — офіційний шлюб. І фінал виявився максимально холодним.
В інтерв’ю Славі Дьоміну актор згадав, що на той момент був учасником КВН, а команда ухвалила доленосне рішення — розвиватися в Києві. Сморигін повідомив про це дружині й запропонував переїхати разом. У відповідь почув не просто «ні», а фактичний кінець стосунків.
"Так вийшло, що ми так розійшлися, що мені було нелегко. Ми ж грали в КВН, а її батьки дали їй квартиру в Москві. Вона з Москви. Я вже зробив там ремонт, все купив – меблі, техніку. Ми вже мали заїхати. А хлопці з команди КВН прийняли рішення їхати до Києва. Я їй кажу, що ми їдемо до Києва, а вона мені: "До якого Києва? Та ні, напевно.". Я їй: "Як ні? Ми ж чоловік та дружина". А вона каже, що, щось, напевно, ні, і якось розлюбила, напевно", - говорить актор.
Після розлучення, зізнається артист, він буквально провалився у важкий психологічний стан. Той період він називає одним із найтемніших у житті — коли щастя залишалося лише у снах, а реальність боліла від ранку до вечора.
"Я переїхав до Києва. У мене був період такий, недобрий, скажімо так. Я б не хотів пережити те, що я переживав у той період. Це коли в тебе просто горе. Уві сні ти бачиш, як ви щасливі, а потім прокидаєшся, і в тебе горе до вечора. Скоріш за все, це була така велика залежність", - ділиться артист.
Сьогодні Сморигін дивиться на ту історію без ілюзій і визнає: це була не любов, а емоційна залежність. І, як не парадоксально, саме болісний переїзд до Києва зрештою став точкою росту — і в кар’єрі, і в особистому житті.
Зараз Євген разом із Лідією виховує трьох дітей — Олексія, Єлизавету та Олександра. І ця історія звучить як чесне нагадування: іноді правильний вибір виглядає як катастрофа, але саме він веде до майбутнього, де нарешті стає легко дихати.
Нагадаємо, що зробив це за кермом - і загинула Марина Поплавська: Яна Глущенко вперше розповіла про смерть зірки "Дизель Шоу".
Раніше ми повідомляли, що Євген Сморигін з "Дизель шоу" показав, що накоїв путін: "Якщо тобі сикотно, спускаємось".