Філіп Кіркоров та Микола Басков зняли ще один спільний кліп, який нібито зробили у якості вибачень за їхню попередню спільну роботу - ролик "Ibiza".


Як відомо "Ібиця" викликала небувалий шквал критики – співаків поносили, як ніколи раніше. У кліпі, який вийшов 8 вересня, були і розчленування, і обливання фекаліями, і фейкова смерть співаків.

Кіркоров і Басков заявили, що хотіли таким чином поіронізувати над чутками навколо їхніх стосунків – співаків підозрювали у нетрадиційній орієнтації, говорили про них, як про гей-пару.

Однак кліп "Ibiza" у глядачів викликав лише нерозуміння, відразу і обурення.

Популярні новини зараз

На Львівщині слизька бестія атакувала перелякану жінку - чекала всю ніч на порозі

Українцям знов перерахували пенсії та доплати: хто і коли отримає більше грошей

Пішов з життя знаменитий експерт шоу "Пусть говорят" Сергій Заграєвський

Новенький Mustang "викинув" водія з салону і злетів з обриву

Показати ще

У новому ж кліпі, який є пародією на родик Каньє Веста і Ліл Пампа, Кіркоров з Басковим просять своїх фанатів не йти, і роблять це вельми оригінально.

Новий кліп називається "Вибачення за Ibiza". У ньому співаки нібито просячи вибачення за попередній ролик, зачитують гнівні коментарі глядачів і просять свою далеко немолоду фанатку не йти від них.

Басков з Кіркоровим постали у кліпі у дивних квадратних костюмах, які імітують піктограми дизлайків. Зазначимо, що у спільній роботі реперів Каньє Уеста і Ліл Пампа співаки знялися у схожому вбранні, які й перейняли у них російські поп-викнавці.

Новий кліп Кіркорова і Баскова розміщений на каналі "Чікен Каррі".

"Так, мотив "Ібіци" схожий на "Колір настрою синій", але нарешті я сплагіатив сам себе. Не йди, почекай. Я не торкався пісі козла", - заявляє у кліпі Кіркоров, повторивши останню фразу кілька разів.

Зрештою, насолоджуйтесь самі:

До слова, це вже третій кліп Філіпа Кіркорова тільки за вересень, який накликав на артиста армію хейтерів.

Нагадаємо, 14 вересня у Кіркорова вийшов спільний кліп з Єгором Крідом "Колір настрою чорний".

Як повідомляв портал "Знай.ua", Кіркоров випустив кліп "Колір настрою синій", який збив з пантелику молодіжну аудиторію.

Також "Знай.ua" писав, що мережа гуде через "зірковий тройнячок" Кіркорова.