Після численний виступів на талант-шоу їй приклеїли штамп "протеже Вакарчука". Втім, сама Христина Соловій всіляко намагається із цим боротися, аби не лишатися в тіні відомого музиканта і довести всі: вона окрема, талановита особистість, а не жіноче продовження "Океану Ельзи".


Христина Соловій: щиро про головне

Христина Соловій
Христина Соловій

Артистка вважає своїм найбільшим недоліком надмірну імпульсивність: може відверто заявити, що їй не подобається їжа в ресторані, або якась людина. Хоча, коли вдається скуштувати чогось справді смачного, то люб'язно дякує за гарний вечір.

Христина Соловій та Святослав Вакарчук
Христина Соловій та Святослав Вакарчук

Популярні новини зараз

"Корабельна сосна" Ірина Аллахвердієва похвалилася в декларації подарунком в 5 мільйонів - "Непоганий презент"

Україна на порозі чергового локдауну: 21 область перетнула "червону лінію" захворюваності

Катя Осадча після народження третього сина зізналася, як змінилося її життя: "Раніше планувала веселощі, а тепер..."

Леся Нікітюк в прозорій блузочці заговорила про багатих чоловіків: "Спасибі, я сама"

Показати ще

У свої 25 Христину можна справедливо назвати українською версією Попелюшки. 5 років тому студентка філологічного факультету Львівського національного університету прийшла на талант-шоу Голос Країни і заспівала там лемківську народну пісню.

Христина Соловій та Святослав Вакарчук
Христина Соловій та Святослав Вакарчук

Саме тоді вона впала в око Вакарчуку, який згодом став її тренером, і навіть запропонував випустити спільний альбом.

Львів'янка стрімко отримала популярність, на яку навіть не сподівалася, зараз спокійно збирає мільйонні аудиторії слухачів, через це навіть довелося переїхати з рідного міста до столиці. Головне, що їй тут не подобається: велика кілька російськомовних людей.

Христина Соловій
Христина Соловій

"Я взагалі не розумію, навіщо я прийшла тоді на це шоу. Адже це зовсім не моє і здавалося мені якимось фарсом. Тож моя історія швидше парадокс. Я не очікувала, що до мене повернуться, мені було важливо заспівати цю пісню на великій сцені. А я людина справи, захотіла — зроблю", - зізнається вона.

Христина Соловій
Христина Соловій


Соловій ніби й позбулася кліше "протеже Вакарчука", хоча вплив його творчості та дружньої підтримки на своє життя не приховує, називаючи його "хрещеним батьком у музиці":

Христина Соловій та Святослав Вакарчук
Христина Соловій та Святослав Вакарчук

"Мені здається, я його вже позбулася. Більше двох років Святослав ніяк не впливає на мою музику, ми дуже рідко спілкуємося, ще рідше бачимося. Я така за характером, що постійно бунтую, бунтарство і впертість серйозно загальмували роботу над її другим альбомом".

Христина Соловій та Святослав Вакарчук
Христина Соловій та Святослав Вакарчук


Разом із прихильниками, як і у кожної співачки, у Христини є й ті, кому не до вподоби її стиль. Переважно, натякають на те, що української музики і так забагато зараз на сцені.

Христина Соловій
Христина Соловій

"Так, багато хто тоді на мене образився, але у нас є принципи. Ми не виступаємо на політично заангажованих заходах і там, де пахне сепаратизмом. Мені не подобається кон'юнктурність української естради. Як тільки ввели квоти на українську мову, ті, хто раніше й не думав писати україномовні композиції, миттєво стали це робити. Тобто нічого особистого. Звичайно, я розумію, що сама, наприклад, не відмовлюся від Земфіри або від пісень групи Сплін. Але велика частина російської популярної музики вже програє українській за якістю, тому відмовитися від неї не проблема", - додала Соловій.


Дивіться: Христина Соловій, найкраще


Нагадаємо, Христина Соловій відмовилася співати, дізнавшись прізвище організатора концерту.
Як повідомляв Знай.ua, протеже Вакарчука зробила відверту заяву.
Також Знай.ua писав, Вакарчук звернувся до тих, хто п'ять років обіцяє "жити по-новому".